HUZUR İÇİN HUZUR DENETİMLERİ YAPILIYOR

3 Ekim 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
416 defa okundu.
HUZUR İÇİN HUZUR DENETİMLERİ YAPILIYOR

Kirsehir'de huzur operasyonu

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri huzur ve güven ortamını korumak için huzur denetimlerinde bulunmaya devam ediyor.

 

Kırşehir’in güveni ve huzuru için gece gündüz çalışmalar yürüten Kırşehir Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri kent merkezinde asayiş uygulaması yaparak, denetimlerde bulundu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde şehrin 2 sabit noktasında 4 mobil ekip ile gerçekleştirilen uygulamada, halka açık mekânlar ve eğlence yerlerinde denetimlerde bulunuldu. Baskın yapılan mekanlarda kimlik kontrolü, işyerlerinde sigara içimi ve aranan şahıslarla ilgili kontroller yapıldı.
Denetimlerle ilgili edinilen bilgiye göre, Asayiş Şube Müdürlüğü polis ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmalarda, şehir merkezinde 21 iş yeri denetlendi. Yaklaşık 191 kişinin kimlik bilgisi sorgulandı. 1 işyerine kimlik bilgisi beyanında görülen eksiklik için işlem yapıldı, 44 araç incelendi ve 4 araç sürücüsüne trafik yönünden eksiklikleri bulunduğu gerekçesiyle cezai işlem uygulandı.
Kırşehir Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kentte huzur ve asayişi sağlamak amacıyla yapılan huzur operasyonlarının farklı zamanlarda tekrar edileceği ifade edildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN