Hükümet Konağı Yapımına Devam Edilecek

24 Kasım 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
68 defa okundu.
Hükümet Konağı Yapımına Devam Edilecek

Ak parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, hükümet konağı inşaatının yapımına devam edileceğini açıkladı.
Ankara’da Genişletilmiş İl Başkanları 150. Olağan toplantısında katılan Seher Ünsal, hükümet konağının akıbeti hakkında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a taleplerini iletti.
Ünsal, Parti binasında yaptığı açıklamada Hükümet konağının yapımına devam edileceğini belirterek şunlar söyledi:”2017 yılında ihalesi yapılan Hükümet Konağının yeri o zaman ki şartlar değerlendirilmiş, Gençlik ve Spor Bakanlığımıza devredilerek Gençlik Merkezi ve yurt olarak yapılması için bütçe devri yapılmıştı. Bu süreçte Kırşehir kamuoyumuz, vatandaşımız, esnafımız, tüm sivil toplum kuruluşlarımız buranın yurt değil Hükümet Konağı olarak yapılmasının Kırşehir’imiz için uygun olacağının üzerinde durmuştu. En son yapılan Genişletilmiş İl Başkanları Toplantımızda Cumhurbaşkanımıza Hükümet Konağı konumuzu dile getirdim. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kırşehir’e karşı büyük bir ilgi ve sevgisi olduğunu vurgulayan Ünsal, “Konuyla ilgili gerekli talimatları bakanlıklara iletip, devir işlemlerinin yapılmasını ve en kısa zamanda da Hükümet Konağı olarak başlanmasını uygun görmüştür. Sayın Cumhurbaşkanımıza Kırşehir için verdiği müjdelerden dolayı çok teşekkür ediyorum.” Dedi
Ayrıca Ünsal, Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na da çağrıda bulundu.
Ünsal, Kırşehir belediyesine devredilen ve atıl durumda olan eski Karayolları Şube Şefliği alanının Millet Bahçesi için en uygun yer olarak görüldüğünü ifade etti.
Ünsal, “Buranın tahsis edilerek şehrimize kazandırılmasını halkımız adına talep ediyoruz. Buyurun, bu güzel ilimiz için hepimiz taşın altına elimizi, gövdemizi hep birlikte koyalım.”

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On