Hizmet Kalitesi Artıyor

20 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
178 defa okundu.
Hizmet Kalitesi Artıyor

thumbnail_dsc_0534Fizik Tedavi ve Rehabilistasyon Merkezinde Hizmet Kalitesi Artıyor

Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Alpaslan Kuş ve Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Ahmet Dalgalı tarafından Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaret edilerek yerinde incelemelerde bulunuldu.

Fizik Tedavi Merkezinde mevcut verilen hizmetlerin kapsamı “Hizmet Alımı” yoluyla genişletilerek halkın daha kaliteli ve hızlı hizmet alması sağlandı. Bu kapsamda daha önce uzun olan ayaktan tedavi randevü süreleri 1 gün’e indirildi.

Ziyaretin ardından Genel Sekreter Op. Dr. Alpaslan Kuş ve beraberindeki heyet Sorumlu Hekim Yrd. Doç. Dr. Fatmanur Aybala Koçak’ın refakatiyle Fizik Tedavi Hizmeti gören hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On