Hirfanlı doğa kampında ”Büyük adımlar” geçidi

27 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
478 defa okundu.
Hirfanlı doğa kampında ”Büyük adımlar” geçidi

Gençlik ve Spor Bakanlığının “Büyük Adımlar” Projesi kapsamında Hirfanlı Doğa Kampında Milli Sporcularımız gençler ile buluşturan söyleşi gerçekleştirildi.

Hirfanlı doğa kampında ''Büyük adımlar'' geçidiHirfanlı Doğa kampı ilk yılı olmasına rağmen yaptığı etkinlikler ile gençlere unutamayacakları anlar yaşatmaya devam ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı “Büyük Adımlar” Projesi kapsamında, “Hayallerin Tecrübeyle Buluşması”  konulu söyleşi TRT Spor’un sevilen program sunucusu Erdoğan ARIKAN Moderatörlüğünde yapıldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban GÜNEŞ’in ev sahipliğini yaptığı söyleşiye konuk olarak, Milli Güreşçi Rıza KAYAALP, Milli Karateci Ömer KEMALOĞLU katıldı. Söyleşinin bir diğer konuğu ise Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı sayın Hasan DAVULCU oldular.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın gençlerin spora olan ilgisini artırmak amacıyla, alanında başarılı sporcuları, gençler ile buluşturduğu projenin konukları, Milli Güreşçi Rıza KAYAALP, Milli Karateci Ömer KEMALOĞLU oldu.

TRT spikeri Erdoğan ARIKAN’ın moderatörlüğünde spora başlama öykülerini anlatan sporcular gençlere spor hakkında yol gösterici bilgiler verdi.

Etkinlikte gençler milli sporculara merak ettikleri soruları sordular. Hayli neşeli bir ortamda geçen söyleşiden sonra gençler milli sporcular ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Şaban GÜNEŞ gecenin sonunda basın mensuplarına yaptığı açıklamada; söyleşiyi değerlendirdi Güneş “Kampımızda ki etkinlikler ile gençlerimize hayatları boyunca unutamayacakları güzel anılar bırakmayı amaçlıyoruz.

İnşallah gençlerimiz buradan ayrıldıklarında kampımızı ve şehrimizi iyi düşünceler ile anacaklardır. Etkinliklerimiz tüm hızıyla devam edecek.” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN