HİCRET CAMİSİNDE BAKIM-ONARIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

4 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
430 defa okundu.

cimg0028Kırşehir’in Mucur ilçesinde bulunan Hicret Cami tadilat, bakım-onarım çalışmalarına devam ediyor.
Kırşehir’in Mucur ilçesinde bulunan Hicret Cami tadilat, bakım-onarım çalışmalarına devam ederken yardımlar için teşekkürlerini iletiyor ve yardım bekliyor. Mucur Müftülüğü Yetkilileri, “2013 yılı başında cami ve Kur’an curslarında kadınlara ve engellilere yönelik WC, abdesthane, özel giriş-çıkış, ibadet mahalli vb fiziki durum ile ilgili tedbirlerin alınması, okuma salonu ile ilgili çalışmaların hızlandırılması, yine camilerde görevli odası, kütüphane, Kur’an Kursu, lojman, minare, gasilhane vb müştemilat durumu ve alınabilecek tedbirler, çevre düzenlemesi, ağaçlandırma, çiçeklendirme vb durum tesbiti ve uygulanabilecek projeler yapılması ile ilgili İlçe Müftümüz Tahsin Yazgan’ın başkanlığında ‘Cami Hizmetlerini Geliştirme Komisyonu’  oluşturulmuştur”ifadelerini kulladılar.

Komisyon çalışmaları kapsamında Mucur İlçe Müftülüğü’ne bağlı birçok camide gerekli düzenlemeler yapıldığı ve çalışmalar farklı cami ve Kur’an kurslarına da hızla devam ettiği bildirildi.
Mucur Müftülüğü Yetkilileri, “Bu çerçevede Merkez Hicret Camii ve Kur’an kursumuzda daha önce halılarının yenilenmesi, engelli girişi ve  bahçe düzenlemeleri tamamlanmış olup; halen son cemaat yeri, kadınlar girişi ve ibadet alanı ile iç-dış cephe boyası, dış cephe ısı yalıtımı çalışmaları hızla devam etmektedir. Söz konusu Cami görevlilerimiz İmam-Hatip Mahmut Saratlı ve Müezzin-Kayyım Ali Tüfek’in ‘Cami Temsil Heyeti’ birlikte yürüttüğü çalışmalara İlçe Müftümüz Tahsin Yazgan’da yakından nezaret ediyor.
Bu çalışmalarda bize  maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen hayır sahiplerine, çalışmaları özveriyle takip eden ‘Cami Temsil Heyeti’ üyelerimize ve camimizin İmam Hatibi Mahmut Saratlı ile Müezzin-Kayyımı Ali Tüfek hocaefendilere, hassaten tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.
Bağış yapmak isteyen hayırseverlerin;hicret din görevlileri ve camii temsil heyetine ulaşmaları rica olunur” dediler.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On