Her Yerde Aranıyor

4 Ocak 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
220 defa okundu.

 

 

ORTAKÖY’DE YILBAŞI GECESİ GECE KULÜBÜNE SİLAHLI SALDIRI DÜZENLEYEN TERÖRİSTİN FOTOĞRAFLARI VATANDAŞLARIN İHBARDA BULUNMASI İÇİN PARKLARA ASILDI. VATANDAŞLAR, ZANLININ EŞGALİNDEN HABERDAR OLMAYANLARIN BU FOTOĞRAFLAR SAYESİNDE DUYARLI OLABİLECEĞİNİ BELİRTTİ. (HÜSEYİN COŞKUN/İSTANBUL-İHA)

Ortaköy’de yılbaşı gecesi gece kulübüne silahlı saldırı düzenleyen teröristin fotoğrafları vatandaşların ihbarda bulunması için parklara asıldı. Vatandaşlar, zanlının eşkalinden haberdar olmayanların bu fotoğraflar sayesinde duyarlı olabileceğini belirtti. Kırşehir’de de bu şahsı gören vatandaşların hemen Emniyet Müdürlüğü’ne başvurması gerekiyor
. Olaya ilişkin soruşturma sürerken gören vatandaşların polise ihbarda bulunması için İstanbul’daki bazı parklara zanlının fotoğraflarını asıldı. Bayrampaşa’da bulunan bir parkın girişine zanlının fotoğrafları asıldı. Vatandaşların girişte asılı olan fotoğrafa bakarak parka girdikleri görüldü.
“ALTINDA BİR YAZI OLSAYDI, DAHA İYİ OLABİLİRDİ”
Fotoğrafı parkın kapısında ilk defa bu akşam gördüğünü belirten Berkay Büyükbayraktar, “Fotoğraftaki şahsın Ortaköy saldırganı olduğunu biliyorum. Dün gece Twitter’da görmüştüm fotoğrafı, bu akşam da buraya asıldığını gördüm. Sosyal medyada göremeyenler burada görürler, tanırlar ama altında bir yazı olsaydı, daha iyi olabilirdi tabii. Zanlıyı gören kişilerin öncelikle polise haber vermesi gerekiyor” dedi.
“SOSYAL MEDYA KULLANMAYAN KİŞİLER GÖRÜP TANIYABİLİR”
Arkadaşlarıyla beraber parktaki bir restorana oturmaya gelen Furkan Aydın ise, zanlının fotoğrafının dün akşam asıldığını belirterek, “Bu şahıs gece kulübüne saldıran kişi. İlk olarak sosyal medyada görmüştüm, burada da dün gece gördüm. Fotoğrafı ilk gördüğümde faydalı olabileceğini düşündüm. Görmeyen, sosyal medya kullanmayan kişiler görüp de tanıyabilir” derken, yaşanan terör olaylarını lanetledi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On