HER ATIK, SÜS EŞYASINA DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR

24 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1804 defa okundu.
 HER ATIK, SÜS EŞYASINA DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR

Eski Naylon Ayakkabılardan Kırık Fincanlara, Ağaç Kabuğundan Araba Tekerleklerine Kadar

 HER ATIK, SÜS EŞYASINA DÖNÜŞTÜRÜLÜYOR

Eskimiş ve kullanım ömrü biten, Araba Tekerleklerinden çıkan lastikler süs eşyalarına dönüştürülüyor. Hemen hemen akla gelebilecek her şeyden bir yaratıcılık çıkaran ve farklı süs eşyalarına dönüştürülen Eski Naylon Ayakkabılardan Kırık Fincanlara, Ağaç Kabuğundan Araba Tekerleklerine Kadar, her atık değerlendirilerek farklı görseller oluşturuyor. Park ve bahçeleri süsleyen Araba lastikleri birçok amaçla kullanılıyor. Kırşehir’de bulunan bir Restoran bahçesine, lastiklerden yapılan çiçek saksıları ise farklı bir görsellik sunuyor.

YA LASTİKÇİYE, YA DEPOLARA..

Başka illerde görmeye alıştığımız Araç lastiklerinden yapılan süs eşyalarını artık ilimizde de görmek mümkün. Ev Bahçelerini ve iş yerlerinin bahçelerini Araba lastikleri ile süsleyen Kırşehir halkı, araç lastiklerinin nasıl değerlendirilebileceğini anlattı; “Araçlarımızın eskiyen lastiklerini ya lastikçiye bırakırız. Yâda depolara kaldırırız. Neden onları kullanarak bahçemize güzel saksı dekorasyon eşyaları yapmayalım? Eskiyen lastiklerinizi artık atmayın.  Sizin de evinize yakın bir yerlerde lastik tamircisi varsa, muhakkak oradan ucuza eski lastikler alabilirsiniz. Evinizin bahçesine yapacağınız süs havuzunun boyutuna göre düşündüğünüz ebatlarda lastiği kolaylıkla bulabilirsiniz. Yâda köylerimiz de eski traktör lastiklerini kullanabilirsiniz. Eski lastiklerden bahçe saksısı yapmak dahi mümkün”

LASTİKLERİNDEN YAPACAĞINIZ SAKSILARA ÇİÇEK DİKEBİLİR

Bahçelere eski tekerlekten yapılacak süs havuzlarının hoş durabileceğini söyleyen Atık Malzemeleri değerlendiren Vatandaşlar, “Yapılışını gösteren anlatımlardan yararlanarak sizde evinizin bahçesine süs havuzları yapabilirsiniz. Küçük araba lastiğinden de süs havuzu yapabilirsiniz. Ancak epey küçük duracaktır. Eski lastiklerden bahçeye saksı yapmakta mümkün. Eski otomobil lastiğinden çiçek saksısı yaparak, bahçelerinizi harikalaştırabilirsiniz. Eski araba lastiklerinden yapacağınız saksılara çiçek dikebilir ve bahçenizi cennet bahçesine dönüştürebilirsiniz. Eskiyen lastiklere şekil verdikten sonra onları istediğiniz renklerde boyayabilir ve muhteşem çiçek saksılarına çevirebilirsiniz. Dilerseniz tam ortasından hortum çıkartabilir ve süs çeşmesi olarak da çeşitli şekillerde düşünebilirsiniz”.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On