“Hepimiz Yarının Engelli Adayıyız”

18 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
385 defa okundu.
“Hepimiz Yarının Engelli Adayıyız”

  1. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Parti Ankara Üçüncü Bölge Milletvekili Hacı Turan’dan Engellilere Büyük Jest;

“Hepimiz Yarının Engelli Adayıyız”

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Parti Ankara Üçüncü Bölgeden Milletvekili seçilen Kırşehirli Hacı Turan seçim çalışmaları sırasında verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde AK Parti Ankara Üçüncü Bölgeden Milletvekili seçilen Kırşehirli Hacı Turan seçim çalışmaları sırasında verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. Turan, seçim çalışmaları kapsamında Sincan Ortopedik Özürlüler ve Aileleri Dayanışma Derneği’ni ziyaret etmiş ve ziyaretinde Dernek Başkanı Ömer Günen, Turan’dan bir ricada bulunarak derneklerinin 10 adet elektrikli sandalyeye ihtiyacı olduğunu belirtmişti.

SANDALYELER SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ

Milletvekili seçildikten sonra Hacı Turan bu isteği boş çevirmeyip seçim süreci bittikten sonra Sincan Kültürevi’nde düzenlenen bir tören ile Sincan Kaymakamı Abdullah Küçük, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan ve Sincan AK Parti İlçe Başkanı Soner Arslanargun ile birlikte Sincan Ortopedik Özürlüler ve Aileleri Dayanışma Derneği tarafından istenen elektrikli sandalyeleri sahiplerine teslim ederek verdiği sözü yerine getirmenin heyecanını yaşadı.

HER ZAMAN YANINIZDAYIM

Engelin bir takım fiziksel özellik olduğunu asıl engelin düşünce de olmaması gerektiğinin altını çizen Turan açıklamalarında şunları kaydetti;  “AK Parti hükümeti olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın hayat şartlarını 16 yıldır kolaylaştırıyoruz ve bu günden sonra da kolaylaştırmaya devam edeceğiz. AK Parti engelli kardeşlerimizin sorunlarına çözüm konusunda devrim gerçekleştirmiştir. Engelli vatandaşlarımızın devletin ve toplumsal yaşamın her alanında çok büyük katkı ve desteklerinin olduğunu biliyoruz, görüyoruz. Gülümseyerek Allah razı olsun demek bir sadakadır, bundan dolayı bizleri böyle hayırlı bir işe vesile kıldığı için öncelikle dernek başkanımıza teşekkürü bir borç bilerek milletvekilleri ve devletin her kademesi ile her zaman emrinizdeyiz.”

(Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On