Hentbol’da Takımlar Yarı Finale Çıktı

20 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
266 defa okundu.
Hentbol’da Takımlar Yarı Finale Çıktı

hntbl-2_1

ANALİG Gruplarında Mücadele Eden Hentbol Kız Takımı ve Hentbol Erkek Yarı Finale Çıktı

 

Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen Sporun tabana yaygınlaştırılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu keşfedilen yetenekli sporcuların spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması hedefleri doğrultusunda oluşturulan Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) grup müsabakaları kapsamında Hentbol Çeyrek Final grup karşılaşmaları Mersin de düzenlendi.

17-19 Şubat 2017 tarihleri arasında Mersin’de düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Çeyrek Final grup müsabakasında mücadele eden Hentbol Kız ve Erkek Takımları Yarı finale çıktı. 3 gün boyunca bir üst tura çıkmak için mücadele eden Hentbol Kız Takımı grubunda mücadele ettiği Isparta, Burdur ve Kayseri takımlarını 3 te 3 yapıp grup lideri olarak yarı finale ve aynı müsabakada mücadele eden Hentbol erkek takımı guruplarında Osmaniye, Adana ve Nevşehir takımları karşısında 3 maçta 3 galibiyet alarak mağlubiyetsiz bir şekilde grup lideri olarak yarı finale çıktı.

Taekwando Kız Takımı Yarı Finalde.

Konya’da düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Taekwondo çeyrek final grubunda mücadele eden Taekwondo Kız takımı almış olduğu puanlar sonunda üçüncü olarak Yarı finale çıktı.

HABER MERKEZİ

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On