Hentbolcular İyi Çalıştı

4 Ekim 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
539 defa okundu.
Hentbolcular İyi Çalıştı

Kırşehir’in 4 Bir Tarafında İl Seçmeleri Yaparak, Yetenekli Genç Kız ve Erkek Sporcuları Bünyesinde Devam Eden Hentbol Spor Okullarına Kazandırıyor

 

Kırşehir Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen hentbol yaz okullarında başlayan çalışmalar başarılı geçti.

Hentbol’da Altyapı Sağlam

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışmalarına aralıksız devam eden genç hentbolcular, Kırşehir’de geleceğin hentbol alt yapısını oluşturmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Kırşehir’de tüm spor branşlarına verdiği destek ve çalışmalarla il genelinde sporda başarı çıtasını yükseltmek ve sağlam bir alt yapı oluşturmayı hedefliyor. Bu kapsamda Kırşehir’in 4 bir tarafında il seçmeleri yaparak, yetenekli genç kız ve erkek sporcuları bünyesinde devam eden hentbol spor okullarına kazandırıyor. Aşıkpaşa Spor Salonunda küçük ve büyük yaş gruplarından 70 öğrenci, hentbol antrenörü Gülseren Kılıç nezaretinde çalışmalarına devam ediyor. Kılıç, Kırşehirli çocukların yoğun ilgi gösterdiği hentbol okullarında kısa sürede büyük beceriler elde eden sporcuların, geleceğin hentbolcuları olma yolunda hızla ilerlediklerini ifade etti.

Alt Yapıya Özel Önem

Yaz kış demeden çocukların üzerine eğilen ve yetenekli olanlara Kırşehir’de yapılan müsabakalarda çeşitli yaş kategorilerinde forma şansı veren antrenörlerin çabasının göz ardı edilemeyeceğini belirten Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre aslan, altyapıya kazandırdıkları sporcuların geleceğin hentbolcuları olabilmeleri için verdikleri hırs ve çabanın kendilerini mutlu ettiğini belirterek, alt yapıya verdikleri önemle dikkat çeken ve belki de Kırşehir’in geleceğini kurtaracak olan antrenörlerin, çocuklara hentbolun tüm inceliklerini hem pratik olarak hem de uygulamalı olarak gösterdiklerini ifade etti.

Amacımız Yetenekli Gençleri Bulmak

Amaçlarının Karaman’da sporun çıtasını yükseltmek olduğunu belirten İl Müdürü Emre Aslan, Kırşehir’de çok iyi bir potansiyel olduğunu ancak çocuklarla bire bir ilgilenmek gerektiğini söyledi. Uzun yıllar sporun içinde olduklarını ve hangi çocuğa ne eğitim verileceğini çok iyi bildiklerini belirten Aslam, “Bizim amacımız genç ve yetenekli gençlerin kaybolup gitmesine engel olmak. Antrenör arkadaşlarımızla çok iyi bir ekip çalışması yaparak Kırşehir sporuna faydalı olacak çocuklara hentbolun inceliklerini öğretiyoruz. Ardından yetenekli ve hentbola ilgisi yüksek olan çocuklara lisans çıkartarak hedeflerini belirliyoruz” dedi.

Hedef Belli

İl Müdürü Emre Aslan, ” İl Müdürlüğü bünyemizde devam eden hentbol çalışmaları haftanın belirli günlerinde yoğun bir şekilde devam ediyor. Spor okullarımızda eğitimlerine devam eden sporcularımız okul sporları kapsamında yer alan müsabakalarda farklı yaş kategorilerinde mücadele ediyorlar. Tek amacımız ise bu yetenekli sporculara sahip çıkarak Kırşehir’de sağlam bir alt yapı oluşturmak ve çocuklarımızı milli takımlarımıza kazandırmak. Daha sonra sözlerine devam eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Emre Aslan, hentbol sporuna ilgi duyan ailelere de seslenerek, çocuklarını bu spora teşvik etmelerini yaz sezonu boyunca ücretsiz kayıt yaptırabileceklerini, kayıt yaptırmak isteyen ailelerin Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne kayıt yapılabileceğini söyledi. Öğrencilerin arasında çok yetenekli hentbolcu adaylarının olduğunu belirten Aslan, genç yaşlarda alınacak eğitim ve terbiye ile başarılı olunacağını, kendisinin de bu konuda ailelere yardımcı olduğunu belirterek, daha fazla öğrencinin müracaat ederek ve eğitim alarak Kırşehir’de hentbol branşında iyi bir alt yapı kurmayı hedeflediklerini belirtti.

HABER UFUK TUFAN DOĞAN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On