Hemşerimizden Oto Servis Hizmeti

24 Mayıs 2022
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
84 defa okundu.
Hemşerimizden Oto Servis Hizmeti

Kırşehirli Tuğrul Temiz, Ankara Yenimahalle’de açtığı Oto Servisi’nin ikinci Şubesiyle Hizmet vermeye başladı.

Otomotiv sektöründe bir marka olan ve “Önceliğimiz müşteri memnuniyeti” sloganıyla yola çıkan Temiz Oto Servisi’nin ikinci şubesi Ankara Yenimahalle’de açıldı.

Sektörde 26. yılını geride bırakan Temiz Oto Servis yeni yatırımlarla Başkente yeni bir soluk getiriyor. Ankara’da ikinci şubesini Yenimahalle’de açan ve kurumsallaşmış kadrolarıyla ilk amacı müşteri memnuniyeti olan Temiz Oto Servis’in 120 araç kapasiteli yeni hizmeti ile aracınızı evinizden ve iş yerinizden alma ve vale hizmetini başlatarak göz dolduruyor.

ÜST DÜZEY VE YOĞUN KATILIM

Sahibi aslen Kırşehirli Tuğrul Temiz olan servisin açılışına Ankara Cumhuriyet Başsavcısı Hayrettin Türe, Kırşehirli Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Hilmi Gökçınar, Gelecek Partisi Yenimahalle İlçe Başkanı Gökhan Kolukırık, MHP Keçiören İlçe Başkanı Arif Aksu, Yeşilay Ankara Şube Başkanı Sevilay Aslan, Kırşehirliler Vakfı Başkanı Tuncay Tekay ve yönetimi, Mucurlular Derneği Başkanı Veysel Eken ve yönetimi, Anadolu Gazetesi Sahibi Ali Çetin’in yanı sıra çok sayıda davetli Tuğrul Temiz’i bu anlamlı gününde yalnız bırakmadı. Açılışta Kırşehir Abdallar Topluluğunun davul ve zurnalı şovu ile semazen ekibinin gösterisi büyük beğeni topladı.

UYGUN FİYATLA HİZMET

Temiz Oto Servis olarak Ankara Yenimahalle’de birçok markayı aynı çatı altında bir araya getirmekten dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getiren Servis Sahibi Tuğrul temiz, “Üstün hizmet kalitesi, kesintisiz ve hilesiz, özel tecrübemizle, muhteşem bir ekibimizle ile sizlere hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz her marka aracına işçilik garantili ve uygun fiyatla hizmet alabilecekler. Müşterilerimiz araçlarını gönül rahatlığı içinde servisimize bırakabilirler. Onlara en iyi hizmeti vereceğimizden yana kuşkuları olmasın” dedi.

27 SİGORTA FİRMASIYLA ANLAŞMALI ÇALIŞIYOR

Ankara’da açtığı ikinci şubesiyle kaliteli ve profesyonel bir ekiple yola çıkan Temiz Oto Servis, kaporta, fırın boya, yıkama, mekanik elektrik, göçük düzeltme, seramik kaplama gibi alanlarda 27 sigorta firmasıyla anlaşmalı çalışarak müşteri mağduriyetini ortadan kaldırıyor. Haftanın yedi günü hizmet veren Temiz Oto Servis müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı hedefliyor. (Haber Merkezi)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN