Hemşerimiz Cumhuriyet Savcısı Yücesan Görevine Başladı

9 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
511 defa okundu.
Hemşerimiz Cumhuriyet Savcısı Yücesan Görevine Başladı

Kırşehir Cumhuriyet Savcı adaylığından Sason Cumhuriyet Savcılığına atanan hemşerimiz Savcı Abidin Yücesan, görevine başladı.

Hemşerimiz Cumhuriyet Savcısı Yücesan Görevine Başladı

Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 21. Dönem Adli Yargı Hâkim ve Cumhuriyet Savcı adaylarına yönelik yapılan kura çekimi sonucunda Sason Cumhuriyet Savcılığına atanan Kırşehirli Savcı Abidin Yücesan göreve başladı. Ankara Hukuk Fakültesi mezunu olan Savcı Abidin Yücesan, ilk görev yeri olan Sason hakkındaki ilk izlenimlerinin olumlu olduğunu söyledi.

“KAPIMIZ TÜM VATANDAŞLARIMIZA AÇIKTIR”

Kırşehir doğumlu Savcı Abidin Yücesan, “İlçede sükûnetli bir ortam var. Yollar genel yapısı itibari ile düzgün. İlçe halkı devletine bağlı ve çok saygılı. Kurum amirlerinin, saygı gören ve vatandaşına değer veren amirlerden oluştuğunu gördüm. Sason’a doğunun Karadeniz’i diyorum, çünkü çok yüksek dağları ve çok temiz havası var. Sason benim ilk görev yerim. Buraya hizmet için geldim. Kapımız her zaman bütün ilçedeki vatandaşlarımıza açıktır. İnşallah görevimi layıkıyla yapıp ilçede tatlı bir izlenim bırakırım. Geldiğim ilk günden bu yana benden desteklerini esirgemeyen başta kaymakamımız ve halkımız olmak üzere bütün kurum amirlerimize de çok teşekkür ederim”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN