“Hemşerilerimizin Mutluluğu Bizim Mutluluğumuzdur”

20 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
191 defa okundu.
“Hemşerilerimizin Mutluluğu Bizim Mutluluğumuzdur”

thumbnail_resim-2Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ;“Çalışmalarımız Halkımızın Takdirini Kazanıyor”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci yapılan çalışmaların Kırşehir halkı tarafından takdir kazandığına dikkat çekerken, “Kentimize verdiğimiz değer vatandaşlarımız tarafından tescilleniyor. Hemşerilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur” dedi.

Kırşehir Belediyesi şehrin dört bir yanında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Büyük projeler ile hayal olarak görülenleri bir bir gerçekleştiren Belediye, kentin kanayan yaralarına da merhem oluyor. Kırşehirli vatandaşların en çok şikayet ettikleri konuların başında yer alan alt yapı ve yollar da bu kapsamda yenileniyor. Ana cadde ve yollarda kaliteli asfalt, modern cadde ve kaldırımlar ile konsept projeler uygulayan Kırşehir Belediyesi, şehrin birçok yerinde işlem yapıyor. Vatandaşlar Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor. Yıllarca sokaklarında yol ile ilgili sıkıntılarının bitmesiyle mutlu olan mahalle sakinleri Kırşehir Belediyesi’nin çalışmalarını takdir ettiklerini belirtti.

ÇALIŞMALARIMIZLA HALKIMIZDAN BEĞENİ KAZANIYORUZ

Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci , “Vatandaşlarımızın mutlu olması bizim için en büyük mükafattır” dedi. Kırşehir Belediyesi’nin kentte yaşayanların mutlu olması odaklı projeler hazırladığına değinen Bahçeci, “İlimizin gelişimi değişimi ve Yeni Kırşehir hedefiyle çıktığımız yolda belediyemiz fedakarca çalışmaktadır. Mevsim koşullarına bakmaksızın tüm birimlerimiz 24 saat esasıyla marka şehir sloganıyla çalışmaktadır. Yaptıklarımızın karşılığını ise güzelleşen ve değişen bir Kırşehir ile alıyoruz. Değişim ve gelişimi ise kentimiz ve hemşerilerimiz en güzel şekilde hissediyor. Artık kaderine mahkum olan bir kent yerine sorunları anında yok eden bir yönetimle ve marka projelerimizle beğeni kazanıyoruz” ifadesini kullandı.

ÇALIŞMALARIMIZIN TAKDİRİNİ EN GÜZEL HEMŞERİLERİMİZ VERİYOR

Kırşehir halkının kendilerine yaptığı duanın her şeyin üstünde olduğunu ileten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci “Çalışmalarımızın takdirini en güzel hemşerilerimiz veriyor. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızdan bu yönde takdir ve beğeni alıyoruz. Bunun en yakın örneği ise 14 Mahallede yaşayan sakinlerdir. İlimizdeki 14 Mahalle sakinleri uzun zamandan beri bozuk yollar ve buna ilişkin sorunlar ile mücadele ediyordu. Yollarda sağladığımız değişim ve gelişimi burada da sağladık. Son günlerde yapılan alt yapı çalışmalarından dolayı bizlere sabır gösteren Kırşehir halkına teşekkür ederiz” diyerek sözlerine son verdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On