HEMŞERİLERİ TURGUT ASLAN’I UNUTMADI

25 Ocak 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
665 defa okundu.
HEMŞERİLERİ TURGUT ASLAN’I UNUTMADI

 

12644937_1664891690465282_3718104235372692718_nKaman Belediye Başkanlığı görevinde bulunan Turgut Aslan, her yıl olduğu gibi, bu yıl da unutulmadı ve anıldı

Kırşehirliler Vakfı Kurucusu ve Kaman eski Belediye Başkanı Turgut Aslan, düzenlenen anma yemeğinde Kırşehirli hemşerileri ve dostları tarafından vefatının 10’uncu yılında rahmetle anıldı.
Kırşehir’e yaptığı projelerle hafızalardan silinmeyen Kaman eski Belediye Başkanı Turgut Aslan, düzenlenen anma yemeğinde Kırşehirli hemşerilerive sevenleri tarafından dualarla anıldı. Merhum Turgut Aslan’ın kızı olan Arabulucu -Avukat Sevilay Aslan Dirliktutan tarafından düzenlenen anma yemeğinde konuşan Sevilay Aslan Dirliktutan, “Böyle bir değere günümüzde çok ihtiyaç olduğunu düşündüğüm için babamın arkadaşlarını ve dostlarını topladım. İnşallah hem hatırlayıp hem de babamdan aldığımız feyizle gelecekte yapacağımız projelerle ilgili hedeflerimizi konuşmak istiyoruz. Geleneksel olarak her yıl Turgut Aslan’ı anma programı yapıyoruz. Her 15 Kasım’da ailemizle birlikte daha sonraki bir tarihte de dostları, arkadaşları ve sevenleri ile birlikte Kırşehirliler olarak yine bir araya geliyoruz. Bu seferki toplantıda tebessüm içeren anılara vesile oldu. Bu toplantılar geleneksel hale geldi diyebiliriz. Katılan herkese teşekkür borcumuzdur” dedi.
KIRŞEHİRLİLER YALNIZ BIRAKMADI
            Kırşehir’in önde gelen isimlerinin katıldığı Turgut Aslan’ı anma programına Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Hacı Turan, AK Parti 22. Dönem Milletvekili Abdullah Çalışkan, Kırşehir eski Valisi Lütfullah Bilgin, Mucur Eski Kaymakamı – Göç İdaresi Başkanı Arif Yalçın, Ömerhacılılar Vakfı Başkanı Doğan Türk, Kırşehir eski Belediye Başkanı Halim Çakır, İÇASİFED ve OSİAD Onursal Başkanı Mehmet Akyürek, Kırşehir MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan, Kırşehirliler Vakfı Kurucu Başkanı Süleyman Altın, Kırşehirliler Vakfı Başkanı Bekir Onan, Başkan Vekili Zeki Yürekli, başkan yardımcıları ve yönetim kurulundan Tuncay Tekay, Mehmet Altıparmak, Zülfikar Altay, Doğan Aslan, Yakup Köysüren, Veysel Karani Aksungur, Mahmut Aslan, Kırşehirliler Birliği Derneği Başkanı Recep Dedebali ve yönetim kurulunun yanı sıra işadamı Erdoğan Bayraktar, İbrahim Sever, Ahmet Haykır, Hayati Çetin, Mustafa Köksal, Serpil Çelik Sağır, Nadir Erkan, Selami Genel, Oğuz Altın, Bayram Aslan, Aslan Salman, çok sayıda bürokrat, eğitimci ve iş adamı katıldı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN