Hemşehrimiz Ayşe Çağlayan’a Yeni Görev

1 Kasım 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1547 defa okundu.
Hemşehrimiz Ayşe Çağlayan’a Yeni Görev

Hemşehrimiz Ayşe Çağlayan’a Yeni Görev

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı Başkanlık Divanı üyeleri belli oldu.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda Divan Kurulu açıklandı. Hemşehrimiz Mucurlu Ayşe Çağlayan ise İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı Başkanlık Divanında yeni görevine ilk adımı attı.

Yaptığı işler, vizyonu ve misyonu ile kendine gıpta ile baktıran Ayşe Çağlayan Gazetemiz muhabirine yeni görevi ile ilgili yaptığı özel açıklamada şunları kaydetti; “Teşkilatımızdaki revizyon çalışmalarının ardından düzenlenen ilk İl Yönetim Kurulu toplantımızda Başkanlık Divanımız da belli oldu. İl Başkanımız Sayın Buğra Kavuncu, Başkanlık Divanı ile ilk toplantısını da gerçekleştirdi. İYİ PARTİ İSTANBUL İl Başkanlığı Yönetim Kurulumuz açıklandı, hayırlı, uğurlu olsun. Başta İstanbul İl Başkanımız Sayın Buğra Kavuncu ve İstanbul İl Başkanlık Divan Kuruluna atanan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.

İYİ Parti İstanbul Kurucu Kurul görevimin ardından, yeni dönem İyi Parti İstanbul İl Başkanlık Divan Kurulunda Sivil Toplum Kuruluşları ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcılığına görevlendirildiğim için İl Başkanımız Sn. Buğra KAVUNCU’ya teşekkür ederim.

GÖREVİMİZİN ZORLUĞUNUN BİLİNCİNDEYİZ

Menfaat gözetmeksizin vatan için biraraya gelen cesurlar hareketinin içinde olmaktan dolayı gurur duyuyorum. Gerekirse bu uğurda canımız feda olsun. Allah yar ve yardımcımız olsun. İstanbul İYİ olacak.”

TÜRKİYE İYİ OLACAK

İşte yeni görev dağılımı şu şekilde: İl Başkanı M. Satuk Buğra Kavuncu, İl Sekreteri Yusuf Afad, Mali Ve İdari İslerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Selçuk Karasu, Hukuk Ve İnsan Haklarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Cenk Beken,  Mahalli İdareleroen Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Dursun Çolak, Sivil Toplum Kuruluşları Ve Halkla İlişkilerinden Sorumlu İl Bşk. Yard. hemşehrimiz Ayşe Çağlayan, Medya- Basın Yayın Ve Propagandadan Sorumlu İl Bsk. Yard. Tarık Arık, Eğitimden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Suat Sarı, Kültür Ve Sanat Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Levent İnanır, İş Dünyası – Sanayi Ve Ekonomiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mümin Günler, Sosyal Politikalar Ve Kadın Politikalarından Sorumlu İl Bşk Yardı. Burcu Demircan, Ar-ge Ve Teknolojiden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Onur Hanlıoğlu, Çevre -şehircilik Ve Gençlikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Emin Sami İşmen, Uluslararası İlişkiler Ve Türk Dünyasından Sorumlu İl Bşk. Yard. Murat Karaman, Seçim İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Arzu Önşen, Protokolden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Murat Ağırel, İl Disiplin Kurulu Başkanı Kenan Tuncer.

40 Arena Gazetesi ekibi olarak hemşehrimiz Ayşe Çağlayan’a yeni görevi hayırlı olsun diyor ve başarılar diliyoruz. (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com