HDP Binasına Terör Operasyonu

19 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
340 defa okundu.
HDP Binasına Terör Operasyonu

KAYSERİ’DE YAŞANAN TERÖR SALDIRISI SONRASI KIRŞEHİR’DE EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ TEM VE KOM ŞUBE İLE DÜĞMEYE BASTI.  HDP KIRŞEHİR YÖNETİCİLERİ İLE BİRLİKTE 22 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI. POLİS TERÖR BAĞLANTILI KİŞİLER NOKTASINDA İNCELEME YAPIYOR. (ENDERHAN ÖZ/KIRŞEHİR-İHA)

Kırşehir’de HDP Binasına Düzenlenen Terör Operasyonunda 22 Kişi Gözaltına Alındı

Kayseri’de yaşanan terör saldırısı sonrası Kırşehir’de Emniyet Müdürlüğü ekipleri TEM ve KOM Şube ile düğmeye bastı.
HDP Kırşehir yöneticileri ile birlikte 22 kişi gözaltına alındı. Polis terör bağlantılı kişiler noktasında inceleme yapıyor.
PKK’nın kırsaldaki faaliyetlerine destek sunulduğu iddiası ile HDP binasına operasyon düzenledi. Düzenlenen operasyon ve yapılan aramalarda dijital doküman ve bir çok belgeye el konuldu.
Kırşehir’de gerçekleşen operasyonda HDP Eş Başkanları D.Ç., S.Ö., ile birlikte 8 Eylül tarihinde iş yeri yakılan E.O.’da gözaltına alındı.
Kırşehir’de illegal toplantı organize ettiği öne sürülen kişiler ifadeleri alınmak üzere TEM ve KOM Şube Müdürlüğüne götürüldü.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On