HAYVANCILIK SEKTÖR TOPLANTISI YAPILDI

26 Şubat 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
274 defa okundu.
HAYVANCILIK SEKTÖR TOPLANTISI YAPILDI

6_2Kırşehir Ticaret Borsası ve Kırşehir Ticaret Ve Sanayi Odasının Birlikte Düzenlediği Hayvancılık Sektör Toplantısı Ticaret Borsası Toplantı Salonunda Gerçekleştirildi.

Kırşehir Ticaret Borsası ve Kırşehir Ticaret Ve Sanayi Odasının ortaklaşa düzenlediği hayvancılık sektör toplantısı Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda yapıldı. Yapılan toplantıya Borsa adına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Atilla Tan, Meclis Başkan Yardımcısı Şaban Çelik, Meclis Üyesi Kemal Bektaş, Kırmızı Et üreticileri Birliği Kırşehir Merkez Başkanı Ömer Güzel , genel Sekreter Battal Çelik ve akreditasyon sorumlusu Zeynep Yıldırım  katılırken,Ticaret Odasından Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu,Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Kaya,Genel Sekreter Murat Yıldırım ve akreditasyon sorumlusu İpek Koçyiğit ve Oda Borsa ortak danışmanı Kartal Demirgüneş katılırken Hayvancılık Sektöründen de Oda Borsa üyeleri katıldı.

UR-GE projesinin ele alındığı toplantıda yurt dışından nasıl daha kolay ve ucuz canlı hayvan getirilebilir, birlikte nasıl hareket edilebilir gibi konular dile getirilirken hayvancılığın nasıl daha fazla büyütülmesi için bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yapılacak olan UR-GE projesinde  İhtiyaç Analizi, Eğitim,Danışmanlık  ,Yurtdışı Pazarlama, Alım Heyeti ve istihdam gibi konulara değinildi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On