HAYIRSEVER İŞ ADAMINDAN CAMİ YARDIMI

20 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
2773 defa okundu.
HAYIRSEVER İŞ ADAMINDAN CAMİ YARDIMI

k5(68)Kırşehirli İşadamı Saim Çavuş mahallesindeki Cami’ye sahip çıkarak, hem içinde hem de dışında restorasyon çalışması yaptı.

Kırşehirli İşadamı Saim Çavuş, doğup büyüdüğü mahallesindeki Cami’ye sahip çıkarak, hem içinde hem de dışında restorasyon çalışması yaptı. Hollanda’da ticari faaliyetlerini sürdüren Kırşehirli Saim Çavuş, doğup büyüdüğü baba ocağı Çukurçayır Mahallesinde bulunan Çukurçayır Camii’nde restorasyon çalışması başlatarak, vefasını bir kez daha gösterdi.

‘ MERHUM KADİR ÇAVUŞ İÇİN DUA EDİLDİ ‘

Saim Çavuş tarafından merhum babası Kadir Çavuş hayrına yapılan cami restorasyon çalışması sona ererken; cami cemaatinden ve mahalle sakinlerinde de Saim Çavuş’a da teşekkür edildi.

Geçtiğimiz yıl caminin dış cephesi yapılmış, merdiven ve kapılar yenilenmişti. Bu yıl da caminin içerisinde çalışma yapılarak pencereler, duvarlar, mihraplar, mimber, vaaz kürsüsü, yerden ısıtma sistemleri, halı döşemeler yapılarak cami cemaatinin hizmetine sunuldu.

Kırşehir’in Yağmurlu Büyükoba Köyü nüfusuna kayıtlı İşadamı Saim Çavuş, Hollanda’da kurulu bulunan mağazalarıyla da adından söz ettiriyor.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN