HAYIRSEVER ESNAFTAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE 353 ÇİFT AYAKKABI BAĞIŞI

9 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
40299 defa okundu.
HAYIRSEVER ESNAFTAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE 353 ÇİFT AYAKKABI BAĞIŞI

HAYIRSEVER ESNAFTAN İHTİYAÇ SAHİPLERİNE 353 ÇİFT AYAKKABI BAĞIŞI

Kırşehir Belediyesi’nin yardıma muhtaç vatandaşlar için hizmet verdiği “Hayır Evi”ne, İlimiz Hayırsever Esnaflarından Selçuk Yenice 353 çift ayakkabı bağışladı.

Yardıma muhtaç vatandaşlara giyecek, yiyecek vb. gibi yardımları sağlayan Kırşehir Belediyesine bağlı Hayır Evi’ne Ahi Çarşısı Esnaflarından olan Emin Kundura İşletme Sahipleri Emin Yenice ve Selçuk Yenice tarafından, ihtiyacı olanlara bağışlanması için, 353 çift kadın ve erkek ayakkabısı bağışladı.

Kırşehir’de ayakkabı sektörüne 50 yılını veren ve Ahi Çarşısında ise 42 yıllık esnaf olan Emin Kundura İşletme sahipleri Emin Yenice ve Selçuk Yenice, her yıl Yardımseverler Derneği ve buna benzer çeşitli derneklere yardımda bulunarak daha çok ihtiyaç sahiplerine ulaşmayı hedef edindiklerini söylüyor.

Belediye başkanımızın bize her zaman desteği oldu diyen Esnaf Yenice, “Ben katkılarından dolayı başkanıma teşekkür ediyorum. Bundan sonra da mümkün olduğunca belediye bünyesinde ki hayır evine bağış yapmaya devam edeceğim. Bu bizim görevimiz. Biz ihtiyaç sahiplerine ulaşamıyoruz ama belediye bir şekilde ihtiyaç sahiplerini belirliyor” diye konuştu.

Yapılan bağış için tüm ihtiyaç sahipleri adına Hayırsever Esnaflardan Emin Kundura İşletme sahiplerine teşekkür eden Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, yapılan bağışların gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını ifade ederek hayırsever vatandaşların bağışlarını beklediklerini söyledi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On