Hayırlı Olsun Ziyareti

29 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
214 defa okundu.

15675797_1386848298013963_1705296002988287426_o

 

Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya’ ya Hayırlı Olsun Ziyeretinde Bulundu.
Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği (KSC-DER) Yönetim Kurulu, İŞKUR İl Müdürü olarak atanan ve yeni görevine başlayan Metin Ülgen Kaya’ yı makamında ziyaret etti.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz, ‘’ Kırşehir’imizde iş bulmakta zorlanan vatandaşlara özellikle de nitelikli gençlerimize daha çok istihdam sağlanması konusunda İŞKUR İl Müdürlüğünün büyük önem arz ettiğini bu manada idarecilere büyük sorumluluklar yüklendiğini belirtirken, Metin Ülgen Bey’ in daha önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gibi çalışacağı kişileri titizlikle seçen bir devlet adamının Basın Müşavirliğini yapmış olması bu tecrübeye haiz olduğunun en önemli göstergesidir. Kendisinin bu görevi de layıkıyla yapacağına inanıyor, Kırşehir’imize ve kendisine yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum.’’ İfadelerinde bulundu.

İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya ise, Kurum olarak Kırşehir’ in istihdam yapısını iyileştirmek ve işsiz sayısını azaltmak için ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını belirtirken, Sağlık camiasının kendisi için önemli bir yeri olduğunu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve desteklerini ifade etti.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On