#HaYDi_aNaDoLuM_aYaĞa_KaLK  

12 Ağustos 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
575 defa okundu.
#HaYDi_aNaDoLuM_aYaĞa_KaLK  

 

 

böcek ugur  #ÇaNKıRı’NıN Çingen’i, #KıRıKKaLe’NiN, #KıRŞeHiR’iN aptalı, bayırın #YoZGaTLıSı, #NeVŞeHiR’iN kırık leblebisi, #KaYSeRiLi anasını boyar babasına satar. #aFYoN’uN kaymağı #KoNYa’NıN manyağı, ALLAH adamı #ÇoRuMLu yapmasın nedir bu ya! (Bu arada bu kötü isimlerin hepsini ben ret ediyorum. Bu sözleri diyenleri sizde azarlayın). Bu kötü sözleri duyan bizim Anadolu’dan adam çıkmadığını düşünür. Bu isimleri birbirimize takan da biziz, Anadolu’nun dışından gelenler takmadı; bu isimleri. Bizde komşu komşuyla geçinemez. Biri tarlasının an sınırını komşunun arazisine doğru öteye doğru sürer, öteki ilk fırsatta diğerinin tarlasına girer. Yakın ilçeler, beldeler köyler birbirini hiç sevmez. Yerli, yabancı köylü, şehirli ayırımı yapılır daima. Ne oluyor bize anlamıyorum. bu arada biz birbirimizle uğraşırken diğer yöreler gelişiyor, büyüyor.

Yıllar önce (Yaklaşık 20 sene önce )  ANAP döneminde iki bakan memleketleri #aYDıN’a gelmiş. Parti delegelerine konuşma yaptıktan sonra, buyurun beyler deyip, delegelere sözü bırakınca. Delegeler önlerindeki dosyaları açıp sırayla, birisi şu beldenin elektrik işi ne oldu. Dedi bakan anlattı. Öteki delege şu yerin kanal işini, bir diğeri bir başka yerin su işini ve devamında süregelen birçok proje hakkında, bakanlardan hesap sormuşlar ve iki bakanı buram, buram terletmişler. Gelin birbirimizle uğraşacağımıza bulunduğumuz ilin sorunlarını, yatırımlarını ve diğer unsurları dosyalayıp. Milletvekillerimizin önüne projeler sunup onlardan bu işlerin hesabını isteyelim. Hesap sorun derken bizim Anadolu’da bir tabir vardır. Tekmeyi vurdum mu milletvekilinin odasına girerim. Benim sözüm bu manada değil. Biz onlara onlarda halkına saygı duymalı. Bu arada bizler onlardan bir şey istemeyince onlarda tek başına hizmet edemezler. Bırakın artık laf üretmeyi hemşerilerim projeler üretin.   Eee hadi ne duruyorsunuz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On