12 Kasım 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
130 defa okundu.

“HAYATTAKİ EN KUTSAL DEĞER ALIN TERİ”

Kırşehir Umut Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu, Atatürk Ortaokulu yanında bulunan Umut İnşaat önünde öğle yemeği düzenleyerek Umut Şirketler grubu ailesi, Kırşehir Medya Temsilcileri, Siyasi Parti Temsilcileri ve iş adamları ile bir araya geldi.

Yemek öncesi  gazetecilere açıklamalarda bulunan Umut Medya Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Şerafettin Uğurlu, birlik ve beraberlik mesajı vererek Hayattaki en kutsal değer alın teri diyerek sözlerine şöyle devam etti;

“Bir insanın emeğiyle çalışarak kazandığı parayı hak ederek evine gitmesi kadar güzel bir şey yoktur. Yıllarca birçok kişiyle çalıştım. Kimseyi kırmamaya özen gösterdim.

Her temel açılışında bu tür organizasyonlar düzenliyoruz. Yaklaşık 500 çalışanımızla bir araya gelip moral ve motivasyonumuzu artırıyoruz. Türkiye’de ciddi anlamda bir kriz var, iş yapmak isteyene çalışana kriz yoktur. Türkiye genelinde ciddi anlamda ekonomik kriz yaşanmaktadır. Fakat bu krizi aşmakta bizlerin elindedir. Çalışana ve işini hakkıyla yapana kriz yoktur. Bizler işimizi en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Bugün bizlerin daveti kırmayıp yemeğimize katılan bütün davetlilerimize teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bizler bu tür organizasyonlarla güçleniyoruz” ifadelerini kullandı.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

   

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On