“Hayatımıza Yön Veren ve Bizleri Bugünlere Getiren Annelerimizin Günü Kutlu Olsun”

9 Mayıs 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
101 defa okundu.
“Hayatımıza Yön Veren ve Bizleri Bugünlere Getiren Annelerimizin Günü Kutlu Olsun”

Ülkemizde milli mücadelenin sembollerinden olan Nene Hatun’un 1955 yılında, yılın annesi seçilmesiyle birlikte Türkiye’de Anneler günü her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar gününde kutlanıyor.

Kırşehir Basın Konseyi Başkanı Sait Yanık, Anneler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.  .

Yanık, mesajında, dünyanın karşı karşıya kaldığı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını döneminde yine özel bir günün hiç alışık olmadık şekilde kutlanacağını kaydetti.

Tüm insanlığın başının Kovid-19 salgınıyla dertte olduğunu anımsatan Yanık, şunları bildirdi: “Anneler, bir bireyin yetiştirilmesinde en önemli görevi üstlenen maneviyatı ile hiçbir ölçü kalıbına sığmayan sevgisiyle emekleri yadsınamayacak kişilerdir. Annelerimizi, babalarımızı sadece bir günde değil hayatımız boyunca hatırlamak biz evlatların görevidir. Evlatlar olarak bizlere düşen görev, annelerimizi her gün arayıp sorarak, hayatlarını güzelleştirmek, gül yüzlerini güldürmektir. Annelerimizin bizlere verdiği sonsuz sevgi ve emeği gelecek kuşaklara aktarabilmek bizlerin en önemli görevleri arasında yer alıyor. Bu duygu ve düşüncelerle, başta kendi annem, eşim olmak üzere karşılıksız sevgi, hoşgörü, fedakarlık, özveri ve emeğin simgesi tüm kadınlarımızın anneler gününü kutluyorum”

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On