Hayat Pahalılığını Bir Kez Daha Gözler Önüne Seriyor

18 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
384 defa okundu.
Hayat Pahalılığını Bir Kez Daha Gözler Önüne Seriyor

Hayatın her alanına yansıyan zamlar, ulaşım sektörüne de yansımaya devam ediyor. Otobüs bileti fiyatlarındaki artış,

Hayat Pahalılığını Bir Kez Daha Gözler Önüne Seriyor

Yaşamımızın her alanında yani elimizi attığımız her şeyde karşımıza çıkan zamlar, vatandaşları canından bezdiriyor. Uçak Biletleri İle Yarışan otobüs bilet fiyatları özelliklede bu aylarda tatile çıkmayı planlayan vatandaşları sitem ettirmeye devam ediyor. Sürekli olarak konu aldığımız Otobüs Bilet fiyatlarında ki dudak uçuklatan fiyat artışı bu kadarına pes dedirterek fiyatları görenler hayat pahalılığını bir kez daha görüyorsunuz diyerek sitem ediyor.

OTOBÜS BİLETİ FİYATLARI, UÇAKLA YARIŞIYOR

Benzin fiyatlarındaki artış, sigorta ve işçi maaşlarının yüksek olması, ulaşım sektöründe de pahalılığı beraberinde getirdi. Otobüs biletleri, yüzde 50 zamlandı. Kırşehir’den başka bir ile seyahat etmek isteyen vatandaşlar biletteki yüzde 50’lik zammı görünce şaşkınlığını gizleyemiyor.

UÇAK BİLETLERİ ZATEN CEP YAKIYOR

Her geçen gün zam alan otobüs bileti fiyatları, uçak bileti fiyatları ile yarışır hale geldi. Vatandaş, kara kara düşünürken, otobüs firmaları ise müşteri bulmakta sıkıntı çekiyor. Otobüs fiyatlarına yakınan vatandaşlar Uçak biletleri ile yarışıyor, komşu illerimizde bulunan havaalanından uçakla gitsek daha iyi şeklinde yorumlarını da beraberinde getirdi.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On