“Hayalle Gerçek Birleşti”

2 Aralık 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
134 defa okundu.
“Hayalle Gerçek Birleşti”

“Hayalle Gerçek Birleşti”

Tuti Home & Dekor, Kırşehir’e dekorasyon alanında yeni bir yorum katmak için Ahi Çarşısı 1. katta Kırşehirlilerin hizmetine girdi. Tuti Home & Dekor işletmesi sahibi Süleyman Uçar, ” Amacımız Kırşehir’de lider marka olma yolunda ilerlemek” dedi.


ZEVKLER VE TASARIMLARIMIZLA EFSANE OLACAK
Tuti Home & Dekor işletmesi sahibi Süleyman Uçar, gazetemiz muhabirine yaptığı özel açıklamalarda şunları kaydetti; “Bir aydır Kırşehir’e ve memleketimin sanat sever insanlarına hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. İnsanların zihinlerinde yarattıklarını ve zevklerini Tuti Home & Dekor ile birleştirmek için Kırşehirlilerin hizmetindeyiz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda evlerini şekillendireceğiz. Ev dekoru üzerine farklı bir oluşum hazırladık. Kırşehir’de alışıla gelmişin dışında bir vizyon ile hareket ediyoruz.
KLASİK BİR ÇİZGİNİN DIŞINDA DAHA FARKLI TASARIMLARLA YOLA ÇIKTIK
Kırşehir’in böyle bir oluşuma ihtiyacı vardı. İnsanların evlerinde kullandıkları eşyalara tasarım, özellik katarak yeniden şekillendiriyoruz. Kişilerin tarzlarının oluşmasını sağlıyoruz ve tasarımlarımız da bu yönde şekilleniyor. Kırşehir’de böyle bir oluşuma ihtiyaç vardı. Farklılık arayan insanlar internette yöneliyordu. Bizde bu durumu fırsata çevirdik. Kırşehirli vatandaşlarımız hayal güçleri ile bize gelerek istediklerini dekorasyonu tasarlıyoruz.
EVİNİZDEKİ SİHİRLİ DOKUNUŞ TUTİ HOME & DEKOR
Kırşehir halkı bize özel olan iki şeyle geliyor. Birincisi evleri ikincisi zihinlerinde canlandırdıkları tasarımlar. Bizler bu oluşumdan yola çıkarak çalışıyoruz. İnsanların en özel alanı evleridir. Biz bu özel alanı daha da özelleştiriyoruz. Kişini zihninde canlandırdığı ve dışa yansıtmak istediği zevkleri biz tasarlayıp müşterilimize sunuyoruz. Farkımız elbette ki kalitemiz.
Alışılmışın dışına çıkarak müşterilimizle kendi zevkimizi harmanlayarak yeni bir tat yakalamak. Beklentimizin üstünde bir talep var çünkü Kırşehir’de bizim formatımızda çalışan bir mağaza yok. Biz klasik bir aksesuar dükkânı veya zücaciye değiliz. Kırşehir’in böyle bir yeniliğe ihtiyacı vardı. Bizler bu yeniliği ve farklılığı Kırşehir’e getirdik.” (HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On