Havva Öğüt Sevenleriyle Buluştu

20 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
Havva Öğüt Sevenleriyle Buluştu

Havva Öğüt Sevenleriyle Buluştu

Kırşehir’de işletmeciliğini Şerafettin Uğurlu’nun yaptığı Düğün Salonu’da önceki gün “Bu Kara Sevdayı Sardın Başıma” isimli albümüyle Kırşehirlilerin beğenisini kazanan Havva Öğüt ile gerçekleştirdi.

 “KIRŞEHİR’E GELİPTE NEŞET ERTAŞ TÜRKÜSÜ OKUMADAN GİTMEK OLMAZ”

Kırşehir’e ikinci kez gelen ve buranın türkülerini okumaktan keyif alan ve Kırşehir’deki sevenleriyle bir araya gelen Havva Öğüt Gazetemiz muhabirine yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Öncelikle böyle bir organizasyonda yer aldığım için çok mutluyum. Kırşehir’e yabancı değilim ama burada sahne almayı seviyorum. Uzun zaman sonra Kırşehir’e ikinci gelişim böyle güzel ve nezih bir mekânda sahne almak beni çok mutlu etti. Güzel Kırşehir’in güzel insanları eşlik etmeleri benim tüm heyecanımı alıyor.

KIRŞEHİRLİLERİN SAMİMİYETİ ÇOK GÜZEL

Kırşehir’i seviyorum. Büyük üstadın da dediği gibi ‘Ana Vatanımsın Baba Yurdumsun Ozanlar Diyarı Şirin Kırşehir’in’ benim için her zaman ayrı bir yeri oldu. Kırşehir’e gelip hem kendi eserlerimi hem de büyük üstat Neşet Ertaş’ın o güzel türkülerine ses olabilmek benim için büyük bir gururdur. Bu organizasyonun düzenlenmesine bize ev sahipliği yapan Şerafettin Uğurlu’ya, ekibine ve açılışa gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm Kırşehirlilere teşekkür ediyorum.”

BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN HERKESE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM

Kırşehir’e ve Kırşehir Halkına uzun yıllardır farklı alanlarda hizmet vermekten çok mutluyum. Misyonumuz ve vizyonumuzla Kırşehir’e en iyi hizmeti vermek için çaba harcıyoruz. Uğurlu, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Kırşehir’e ve memleketimin insanına hizmet etmekten hiçbir zaman yorulmadım. Elimden gelenin fazlasını yapmaya çalıştım. Bu organizasyonı için çok uğraştık. Emek verdik. Bu süreçte bizi yalnız bırakmayan ekibime ve siz değerli Kırşehirlilere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Düğün Salonunda gerçekleştirilen program Havva Öğüt’ün ve Ahmet Aslan’ın Kırşehirli sevenleriyle fotoğraf çektirmesi ile son buldu.

(ÖZEL HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com