Havva Öğüt ile Muhteşem Açılış

31 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
356 defa okundu.
Havva Öğüt ile Muhteşem Açılış

Havva Öğüt ile Muhteşem Açılış

Kırşehir’de işletmeciliğini Serkan Sönmez ve Taner Sert’in devir aldığı kafe açılışını önceki gün “Bu Kara Sevdayı Sardın Başıma” isimli albümüyle Kırşehirlilerin beğenisini kazanan Havva Öğüt ile gerçekleştirdi.

SÖNMEZ VE SERT ORTAKLARIN MEKÂNINA YOĞUN İLGİ

Yeni misyonumuz ve vizyonumuzla Kırşehir’e en iyi hizmeti vermek için çaba harcayacağız diyen Serkan Sönmez, yaptığı açılış konuşmasında şunları kaydetti; “Kırşehir’e ve memleketimin insanına hizmet etmekten hiçbir zaman yorulmadım. Elimden gelenin fazlasını yapmaya çalıştım. Eşim ortağım ve ben burası için çok uğraştık. Emek verdik. Şimdi ise yeni çizgimiz ve yaptıklarımızla kendimizi göstermenin zamanı geldi.

“HER BAŞARILI ERKEĞİN ARDINDA BİR KADIN VARDIR”

Bu yolda ilerlerken benden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen ve her zaman en büyük destekçim oldu. Mekânıma gelip beni onurlandıran ve organizasyonumuzda emeği geçen ortağım Taner Sert’e, açılışımıza gelerek bizi şereflendiren Havva Öğüt’e, eşime ve bizi yalnız bırakmayan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

“KIRŞEHİR’E GELİPTE NEŞET ERTAŞ TÜRKÜSÜ OKUMADAN GİTMEK OLMAZ”

Açılış sonrası gazetemiz muhabirine açıklamada bulunan Havva Öğüt yaptığı açıklamada şunları kaydetti; “Öncelikle böyle bir organizasyonda yer aldığım için çok mutluyum. Kırşehir’e yabancı değilim ama uzun zaman sonra Kırşehir’de böyle güzel ve nezih bir mekânda sahne almak beni çok mutlu etti. Güzel Kırşehir’in güzel insanları eşlik etmeleri benim tüm heyecanımı aldı. Kırşehir’i seviyorum. Büyük üstadın da dediği gibi ‘Ana Vatanımsın Baba Yurdumsun Ozanlar Diyarı Şirin Kırşehir’in’ benim için her zaman ayrı bir yeri oldu. Kırşehir’e gelip hem kendi eserlerimi hem de büyük üstat Neşet Ertaş’ın o güzel türkülerine ses olabilmek benim için büyük bir onurdur. Bu organizasyonun düzenlenmesine yardımcı olan İbrahim Berkan Yıldırım’a, bize ev sahipliği yapan Serkan Sönmez’e, ortağı Taner Sert’e ve açılışa gelerek bizleri yalnız bırakmayan tüm Kırşehirlilere teşekkür ediyorum.”

(HABER: DİDEM CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN