HASTANEMİZDE;”KORONER BYPASS”

29 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1658 defa okundu.

Hastanemizde Kalp Cerrahisi Başladı ve Yapılıyor.”  Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Açık Kalp Ameliyatı (Koroner Bypass) Başarıyla Gerçekleşti

HASTANEMİZDE;”KORONER BYPASS”

Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Doç. Dr İhsan Sami Uyar, Yrd. Doç. Dr İbrahim Sami Karacan, Op. Dr Mehmet Fatih Alpay ve Uzm. Dr Nazan Kocaoğlu tarafından Koroner Bypass Operasyonu gerçekleştirildi. Operasyonun öncesi ve sonrası sürecinde hiçbir sorunla karşılaşılmadı ve bir gün sonra normal hayatına dönmesiyle ameliyat başarıyla gerçekleşti.

Konuyla ilgili açıklama yapan Doç. Dr İhsan Sami Uyar  yapmış olduğu açıklamada şöyle dedi;

25 YILDIR KALP CERRAHİSİ İLE UĞRAŞMAKTAYIM

Ben 25 yıldan beridir kalp cerrahisi ile uğraşmaktayım. Bu süreçte pek çok üniversite, devlet ve özel hastanede çalıştım. Ancak teknik alt yapı, fiziki ve personel donanımı olarak Ahi Evran Üniversitesi hastanesi pek çok hastaneden üstün durumdadır. Kalp hastalıkları çoğu defa aciliyet arz eden, gerektiği zaman gerektiği müdahalelerin yapılması gereken özel durumlardır. Hayati önem arz eder. Aslında çoğu defa da başka bir merkeze gidecek kadar zaman yoktur.

“HASTANEMİZDE KALP CERRAHİSİ BAŞLADI VE YAPILIYOR.” 

Ben de bu hastanede çalışmaktan dolayı ayrıca mutlu ve gururluyum. Kliniğimizde şu anda 1 Doçent, 1 adet Yrd Doç ve 1 adet de uzman hekim arkadaşımızla hizmet vermekteyiz. Ayrıca açık kalp cerrahisi konusunda özel eğitimli ve tecrübeli 1 Adet perfüzyonist, 3 adet cerrahi hemşiremiz, 8 adet yoğun bakım ve 8 adet servis hemşiremiz mevcuttur. İlimize ve bölgemize dünya standartlarında hizmet veren böyle bir kurum kazandırdıkları için tüm devlet büyüklerimize minnet ve teşekkür borçluyuz.

Tüm kalp ve damar cerrahisi ekibi olarak hastanemizde kalp cerrahisinin başlaması ve yapılması konusunda bize her türlü maddi ve manevi desteği veren tüm devlet büyüklerimize sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz.”  şeklinde konuştu.

 

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN