HASTANE YÖNETİCİLERİNDEN VALİ ŞENTÜRK’E ZİYARET

17 Ocak 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
369 defa okundu.
HASTANE YÖNETİCİLERİNDEN VALİ ŞENTÜRK’E ZİYARET

İl Sağlık Müdürü Suat Türkoğlu Ve Beraberindeki Birim Yöneticileri Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti.

HASTANE YÖNETİCİLERİNDEN VALİ ŞENTÜRK’E ZİYARET

Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, hasta ayırt etmeden herkese aynı şekilde yaklaşarak kaliteli sağlık hizmeti verildiğini söyledi.

Sağlık görevlilerinin hastalara güler yüzle yaklaşmasının hasta sağlığı açısından önemine değinen Vali Necati Şentürk, “Hastane yöneticilerimiz ve sağlık personelimiz modern ve teknolojik cihazların kullanıldığı hastanemizde hastalara en kaliteli şekilde sağlık hizmeti verme gayretindeler. Hastanemizde vatandaşlarımıza iyi davranmak, onlara güler yüz göstermek hastalarımıza moral verir. Hastalarımıza en iyi ve en kaliteli sağlık hizmeti vermek için hastane personelimiz tüm gücüyle çalışmaktadır. Devletimiz sağlık alanında yapmış olduğu yatırımlarla sağlık hizmetinin kalitesini daha kaliteli bir hale getirmiştir. Bu vesileyle, hastane idarecilerimize görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, daire başkanları ve yardımcıları ile Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi idarecilerinin yer aldığı ziyaret, yapılan sohbet ile sona erdi.

Valilik Basın Bürosu

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On