HASAN ERASLAN’DAN YAŞAR BAHÇECİ’YE ZİYARET

19 Kasım 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
268 defa okundu.
HASAN ERASLAN’DAN YAŞAR BAHÇECİ’YE ZİYARET

2 (3)Yaşar Bahçeci; “Kırşehir için ne faydalı ise biz onun yanındayız.”

Kırşehir MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi Makamında Ziyaret Etti

Kırşehir MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’yi makamında ziyaret etti.

Ziyarette Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve MÜSİAD yönetimi Belediye’nin çalışmaları ve MÜSİAD’ın çalışmaları ilgili sohbet ederek Kırşehir için neler yapılabileceği ile ilgili istişarede bulundular. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise MÜSİAD yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “MÜSİAD yönetimine hayırlı olsun diliyorum. Belediyemiz ile  MÜSİAD’ın ilimiz için güzel çalışmalara imza atacağını umuyorum. MÜSİAD’ın kuruluş amacı, misyonu ve vizyonu belli bir kurum. Belediye, ticari kuruluşlar, sivil toplum kuruluşları bir arada uyumlu çalıştığı zaman o şehir için güzel adımlar atılıyor. Kırşehir’e faydalı bütün işlerde birlik beraberlik içinde olacağız, Kırşehir için ne faydalı ise biz onun yanındayız.”  ifadelerini kullandı.

MÜSİAD Başkanı Hasan Eraslan’da, MÜSİAD olarak Kırşehir’in menfaatleri doğrultusunda hareket edeceklerini söyleyerek; “Kırşehirli iş adamları olarak bizler daima kendi alanlarımızda yaşamakta olduğumuz şehrin menfaatleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Sizlerin de çalışma alanlarımızda bizlere destek olmanız hem küçük işletmeci hem de büyük işletmeci için önem taşımaktadır” dedi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN