Hani Elektrik ve Doğalgaz Faturası Gelmeyecekti?

20 Nisan 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
16421 defa okundu.
Hani Elektrik ve Doğalgaz Faturası Gelmeyecekti?

Türkiye genelinde Korona virüs salgınından dolayı elektrik ve doğalgaz faturalarında yeni döneme geçildiği ve faturaların erteleneceği açıklanmıştı.  

Koronavirüs nedeniyle zor günler yaşayan vatandaşlar faturaların ertelenmesini beklerken Elektrik Faturasının tutarı artarak geldi. Yüksek tutarda gelen faturalar nasıl ödenecek? Sayaç okunmaları vatandaşlara büyük bir şok yaşattı.

Elektrik ve Doğalgaz faturaları 3 ay okunmayacaktı. Ancak belirli bir kaç işlemle faturalar yine de gelmeye devam ediyor. Ancak bu ay gelen faturalar şok etkisi yarattı. Elektrik ve Doğalgaz faturaları nerdeyse 2 katı geldi. Geçen ayla bu ay arasında daha az yakanlara bile yüksek faturalar geldi. Konuyla ilgili yetkililer henüz bir açıklama yapmazken faturalar şok etkisi yarattı. Peki ne olacak? Bu yüksek faturalar ödenecek mi?

İgdaş ve Tedaş Elektrik ve Doğalgaz faturaları yüksek gelmesiyle ilgili bir açıklama yapmadı. 3 ay boyunca Elektrik ve Doğalgaz faturaları ödenmemesini isteyen halk, gelen yüksek faturalarla neye uğradığını şaşırdı. Kısa sürede Tedaş ve İgdaş’ın konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On