Hangül’den Açıklama

16 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
210 defa okundu.
Hangül’den Açıklama

musa-hangul-avi_snapshot_03-59_2015-10-22_14-16-05-copy“Şu Anda Zam Olarak Kesin Bir Zam Yok”

Emekliler Derneği Başkanı Musa Hangül Banka Promosyonları ve emekli maaşı hakkında bilgi verdi. Konuşmasının başında terörü lanetleyen Hangül: “Tüm İşçiler Emekliler Derneği Kırşehir Şube Başkanı olarak 10 Aralık’ta yapılan İstanbul’daki Beşiktaş-Bursa maçından sonra gerçekleştirilen hain saldırıyı nefretle kınıyorum. Bu vatanı, bu ülkeyi bölmeye kimsenin hakkı yoktur. Her zaman bu ülkemizin birlik beraberlik içersinde olmak için tüm vatandaşlarımıza çağrı yapıyorum. Ayrıca 44 şehidimizin 38’i güvenlik görevlisi olarak şehit olmuşlardır. 8 vatandaşımızda sivil olarak hayatlarını kaybetmişlerdir. Allah rahmet eylesin, mekanları cennet olsun. Ayrıca yaralarımıza acil şifalar diliyorum.

Tüm İşçiler Derneği olarak bu yılın sonunda verilecek zammımız bu ayın sonunda enflasyon orantısı ne çıkarsa açıklanacaktır. Sayın Başbakanımızda banka promosyonu olayını bir hafta içinde bizlere açıklayacağını bildirdiler. Şu anda zam olarak kesin bir zam yok. 3 Ocakta zamlarımız açıklanacak ama enflasyon orantısına göre açıklanacaktır. Tabii ülkemizde bir kaos var. Bu kaosu önlemek için de hükümetimiz bu konuyu açıklayamadı, açıklama gecikecek.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On