“HALKI EKONOMİK ANLAMDA BÜYÜK BİR SIKINTI İÇERİSİNE DÜŞÜRÜYOR”

18 Ekim 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
132 defa okundu.
“HALKI EKONOMİK ANLAMDA BÜYÜK BİR SIKINTI İÇERİSİNE DÜŞÜRÜYOR”

“HALKI EKONOMİK ANLAMDA BÜYÜK BİR SIKINTI İÇERİSİNE DÜŞÜRÜYOR”

Son bir yıldır yaşanan zamlardan yakınan İlimizin Perdeci Esnaflarından olan Hakan Perde İşletme Sahibi Hakan Kılıç, yaşanan zamlar Halkı Ekonomik anlamda büyük bir sıkıntı içerisine düşürdüğünden bahsetti.

Halkı büyük bir külfet altına düşüren yaşanan zamlar, vatandaşı keyfi amaçlı değil, ihtiyaç amaçlı alışverişe yönlendiriyor. Eskiden vatandaşların canı sıkıldıkça yâda Modaya göre ev dekorlarını göz önünde bulundurarak yılda 1 kez evlerinin perdelerini değiştirdiklerini söyleyen İlimiz Esnaflarından Kılıç, şimdiler de vatandaşın ihtiyaç dâhilinde bile alamadıklarını belirtiyor.

“ARTIK İNSANLAR, ZEVK İÇİN DEĞİL, İHTİYAÇLARI OLDUĞU İÇİN PERDE YAPTIRIYOR”

Bu sene perde satışları halkın ekonomik durumu ve son zamanlarda olan zamlar yüzünden zayıf diyen İlimiz Esnaflarından Kılıç, “Artık insanlar, zevk için perde yaptırmıyor ihtiyaçları olduğu için perde yaptırıyorlar.

trend modellerde fiyatlar yüksek oluyor. Kalite ve fiyat doğru orantılı olsa da çok pahalı, çok kaliteli manasında değildir. Perde de önemli olan işçiliktir. İşçilik iyi olduğu zaman basit bir kumaştan bile çok güzel perdeler olabilir. Müşteriler perde alırken, en başta yapılan işçiliğe dikkat etmelidir. Perdenin çeşidinden, modelinden ve fiyatından ziyade işçiliğe dikkat edilmelidir. Her pencereye göre her model perde olmaz. Evinin dekoruna göre, şekline göre, halısının rengine, mobilyasının rengine göre perde alınmalıdır. Marka aranmalıdır ama bariz şekilde değildir. Kendini ispatlamış markalar vardır ama perde konusunda Türkiye çok iyi durumdadır. Bu sene trend modeller düz modellerdir. fiyatlarımız 20 TL’den başlayıp 250 TL’ye  kadar devam ediyor. Stor perdelerimiz uzun yıl kullanılan perdedir. Temizliği zahmetlidir ama müşterilerimizden ziyade o işi yapan yerlere yaptırmalarını tavsiye ediyorum. Perdenin iyi perde olup olmadığını görünüşünden anlarız” diye konuştu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On