Halkbank’tan AHİSİAD’a Ziyaret

7 Şubat 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
265 defa okundu.
Halkbank’tan AHİSİAD’a Ziyaret

thumbnail_2e5d50c8-5aaa-47ca-93a2-7dccb1269e03                Genel Merkezi İstanbul’da bulunan Dünya Kırşehirliler Derneği Koordinasyon Başkanı Ünal Kaya’nın da Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olduğu Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği (AHİSİAD)’a, Halbank Yönetim Kurulu Başkanı R.Süleyman Özdil, Kuveyt Türk KT Portföy’ün kurucu Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun ÖZKAN, Hamilik Okulu Vakfı Başkanı İş Adamı Barbaros Ceylan, Hamilik Okulu Vakfı Başkan Yrd. İş Adamı İbrahim Hakkı Yazıcı, İstanbul Üniv. İktisat Fak. Anabilim Dali Başkanı Prof.Dr.Ahmet Kal’a ziyaret ettiler.

Ziyarette Ahisiad Genel Başkanı İbrahim ÇAM ve Ahisiad Üyeleri hazır bulundu.Ahisiad Genel Başkanı İbrahim Çam yapmış olduğu konuşmasında, Ahisiad’dan bahsederek çalışmaları hakkında misafirleri bilgilendirdi.Kuveyt Türk KT Portföy’ün kurucu Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Tayfun Özkan Kdf hakkında bir sunum gerçekleştirdi.Katılım sağlayan misafirlerimiz kendilerini tanıtıp Ahisiad’a teşekkürlerini sundular.

Bu ziyaretin ardından ortak çalışmalar yaparak sanayici ve iş adamlarının yanında olacaklarını ifade ettiler.

Program sonunda katılım sağlayan misafirlere Ahisiad Genel Başkanı İbrahim Çam plaket takdiminde bulundu.

Basına yaptığı açıklamasınd: “Ünal Kaya, Ahisiad proje derneğidir.Ahiliği bir günle, bir haftayla anmak değil bizler Ahiliğin 365 gün hayatımızda olması gerektiğini söylüyoruz.Ahisiad olarak Sayın Genel Başkanımız İbrahim ÇAM ve üyelerimizin özverisi, çabası bizlere gösteriyorki, Yeni Türkiye’nin, ekonomide, sanayide, eğitimde kurtuluş reçetesinin AHİLİK’le olduğunu görmekteyiz” dedi.

HABER MERKEZİ

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN