“Halk Beyaz Ete Yöneldi”

6 Şubat 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
93 defa okundu.
“Halk Beyaz Ete Yöneldi”

Kış aylarının gelmesiyle birlikte beyaz et tüketimi arttı. Balıkçılar bu artıştan mutlu olduklarını dile getirerek:  “ Sezon ortalarına doğru balığa ilgi çok arttı. Özellikle Kırşehir halkı hamsi tüketiyor. Satışlarımız gayet güzel gidiyor. Balıklar bayatlamaya kalmadan tükeniyor. Kırmızı etten sıkılan halkın ilk tercihi balık oluyor. Bu sene yüzümüz güldü doğrusu. Balıkların taze taze gitmesi halkı tekrar bize yönlendiriyor. Bazı yerlerde balıklar taze olmuyor. Kırşehir vatandaşı her balıkçıya güvenemiyor. Bu durumda halk belli yerlerden alışveriş yapmaya gayret gösteriyor. Balık Mevsiminin gelmesi yeşillik satan yerleri de etkiledi. Bizim satışlarımızdan memnun olduğumuz gibi onlarda memnun. Vatandaşlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. “ifadelerine yer verdiler.

Vatandaşlar ise şu görüşlere yer verdi: “ O yüzden beyaz et olan balığa yöneldik bazı yerlerde balık fiyatları cep yaksa da bazı yerlerde hem taze hem uygun oluyor.  Balığın vitamininden dolayı da zaten çok tüketiyoruz.  Kırşehir halkı balığı özledi doğrusu. Balığın çıkmasıyla balıkçılara yöneldik hepimiz. Hem de kırmızı etten uzaklaştık. Balığın çıkmasıyla yeşillikte ve limon satan yerlerde zama uğradığını da gördük. Pahalı da olsa alma durumunda kalıyoruz. Balık yeşilliksiz olmuyor. “ Dedi.

Haber Sümeyye Şahin

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On