HALI SAHA LİGİ BAŞLIYOR

28 Mart 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
831 defa okundu.
HALI SAHA LİGİ BAŞLIYOR

indir

TFF Nike Halı Saha Ligine katılmak isteyen okullar ön kayıtlarını www.nikehalisahaligi.com web sitesi üzerinden yapabilecek.

Spor Genel Müdürlüğü, Türkiye Futbol Federasyonu ve Milli Eğitim Bakanlığı Koordinesinde gerçekleştirilecek olan TFF Nike Halı Saha Ligi Projesi Liseler kategorisinde 15-19 Yaş (1996-1997-1998-1999-2000) aralığında yapılacak.

TFF Nike Halı Saha Ligine katılmak isteyen okullar ön kayıtlarını www.nikehalisahaligi.com web sitesi üzerinden yapabilecek. Lisanslar Okul Sporları Bilgi Yönetim Sistemi http://okulsportal.gsb.gov.tr  sitesi üzerinden çıkartılacak.  TFF Nike Halı Saha Ligi ile ilgili tüm konularda Okul Sporları İl Tertip Komitesi yetkili bulunacak. TFF Nike Halı Saha ile ilgili bütün bilgiler www.nikehalisahaligi.com adresinden temin edilecek.

Yarışmalar; TFF tarafından söz konusu web sitesinde yayınlanan Nike Halı Saha Ligi Statüsü kapsamında yapılacak. Söz konusu yarışmalara 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları faaliyetine katılan Lisanslı sporcular veli izin ve okul izin belgeleri doldurularak katılabilecek. İlk kez Lisans çıkaracak olan sporcu öğrenciler, EK.5 formunu eksiksiz olarak doldurmak zorundalar.

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada yarışmalara aynı okuldan birden fazla takımın katılabileceği ifade edildi. Proje çerçevesinde her takımda en fazla TFF Lisanslı  2 (İki) sporcu öğrenci organizasyonlarda yer alabilecek.

Liseler arası Nike Halı Saha Ligi müsabakalarına İlçede bulunan tüm liseler de katılabilecek.

Kırşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Büyükler kategorisinde isteyen herkes takımını kurup lige katılabileceği bildirildi.  Halı Saha Ligine Büyükler kategorisinde katılım 80 TL. Ücretler www.nikehalisahaligi.com üzerinde başvuru yaparken kredi kartı ile tahsil edilecek.

Kayıtlarını yapan ve kredi kartından ücretlerini kredi kartı ile sistemden ödeyen takımlar (Büyükler Kategorisi) fikstüre direkt dahil edilecek ve evraklarını ilk müsabaka günü takımın ilk müsabakasından en az 1 saat önce sahaya getirecek.

Lise’de okuyan öğrenciler Büyükler kategorisi müsabakaları için ayrıca başvuru yapamayacak ve bu kategoride yer alamayacak.

Büyükler kategorisi karşılaşmaları hafta sonları gündüz saatlerinde eleme usulü müsabakalar ile yapılacak.

 

Gerekli işlemleri yaptıranların belgeleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne getirmeleri gerekiyor.

Kayıtlar 16 Nisan 2015 tarihinde sona erecek. Müsabakaların, 20 Nisan 2015 tarihinde başlaması planlanıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN