‘Halı, Kültür Sanat ve Çirleme’ Festivali Düzenlendi

31 Temmuz 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
172 defa okundu.
‘Halı, Kültür Sanat ve Çirleme’ Festivali Düzenlendi


Festivalin açılışında bir konuşma yapan Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay, Toplumları ayakta tutan en önemli gücün sahip olduğu milli ve dini değerleri olduğunu söyledi. Tarihte var olduğu ilk günden itibaren kültürüne, örf ve âdetine sahip çıkan Türk milletinin bu sayede milli birlik ve bütünlüğünü her zaman sağlamayı başarmış dünyaya örnek gösterilecek ender milletlerden birisi olduğunu dile getiren Belediye Başkanı Rasim Arazay; “Özbağ Belediyesi olarak hemşerilerimiz arasında birlik ve beraberliği sağlamak, hemşerilerimizin kaynaşmasına vesile olmak için, unutulmaya yüz tutmuş, kadınlarımızın-kızlarımızın el emeği göz nuru meşhur Özbağ Halısını, kilimini, yastığını ve minderini yeniden canlandırmak için, yine Türk mutfağı içerisinde çok önemli bir yeri olan yöremize has Çirlemeyi tanıtmak için bu festivalimizi düzenledik. Sizler de bizlere destek olduğunuz hepinize şükranlarımı sunuyorum. Özbağ’mızın hizmete ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz. Bundan dolayı hiçbir bahanenin arkasına sığınmadan var gücümüzle çalışacağız. Parti ayrımı gözetmeden herkese eşit şekilde hizmet edeceğiz. Sözlerimi daha fazla uzatmadan festivalimize katılarak bizlere güç ve şeref veren hepinize şükranlarımı sunuyorum. Festivalimize katılarak bizleri onurlandıran tüm katılımcılara teşekkür ediyorum. Yoğunluktan dolayı yaşanan aksaklık varsa bu konuda da misafirlerimizin affına sığınıyorum.
Özbağ Belediye Başkanı Rasim Arazay ise konuşmasında temel amaçlarının Özbağ’da neredeyse kaybolma noktasına gelmiş halk kültürünü yeniden canlandırmak ve hemşeriler arasındaki birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu ifade etti.

Ak Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, MHP Yozgat Milletvekili İ.Etem Sedef, MHP Yozgat İl Başkanı Tekin Irgatoğlu , MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Kılıç, İl Gebel Meclis Başkanı Şaban Çelik, Siyasiler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

40 Arena Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On