Hain Saldırıyı Nefret ve Şiddetle kınıyoruz!

22 Nisan 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
266 defa okundu.
Hain Saldırıyı Nefret ve Şiddetle kınıyoruz!

Hain Saldırıyı Nefret ve Şiddetle kınıyoruz!

Kırşehir Gazeteciler, Televizyoncular, Radyocular Cemiyeti (Kırgarat-c), Şehit cenazesinde Ana Muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı kınadı.

Cemiyet Yönetim Kurulu adına açıklamada bulunan Cemiyet Başkanı Sait Yanık, “Saldırının ardındaki güçler ortaya çıkarılmalı, kutuplaştırıcı değil birleştirici olmak zorundayız. Hiçbir Türk vatandaşı siyasetçisine saldırı zemini hazırlamamalı devlet adamları ise devlet terbiyesi dışına çıkmamalı. Televizyoncular Cemiyeti olarak, CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz. Saldırıyı aynı zamanda demokrasimize yönelik bir saldırı sayıyor, faillerin bir an önce yargı önüne çıkarılmasını bekliyoruz” “dedi.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Başkanı Yanık, Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı ile ilgili kınama mesajı yayınladı.

Kırşehir Gazeteciler Radyocular ve Televizyoncular Cemiyeti (KIRGARAT-C) Başkanı Yanık, yaptığı basın açıklamasında şunları kaydetti; ” Siyasi gerilimin, Sayın Kılıçdaroğlu’na CHP Milletvekillerine, yöneticilerine saldırı örneğinde olduğu gibi siyasi şiddet eylemlerine dönüşmemesi için, siyasileri hedef gösterici söylemden uzak durmaya davet ediyoruz CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun beraberinde Kırşehirli Hemşerimiz Ankara Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Sayın Yıldırım Kaya’nında bulunması ve vücudunun çeşitli yerlerinde kırık bulunması göstermiştir ki bu saldırı protesto değil düpe düz linç girişimidir.

Şehit cenazelerinin siyasallaştırılmasının ne kadar tehlikeli olduğunu bu menfur saldırıda bir kez daha gördük. Bu milletin arasına nefret tohumları ekenler de artık bunun farkına varmalıdır. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na Hemşerimiz Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya’ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” (40 ARENA HABER MERKEZİ)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On