HAFTA SONLARI CACABEY GENÇLİK MRKEZİNDE KULÜP FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR

5 Mayıs 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1115 defa okundu.
HAFTA SONLARI CACABEY GENÇLİK MRKEZİNDE KULÜP FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR

HAFTA SONLARI CACABEY GENÇLİK MERKEZİNDE KULÜP FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR

Kırşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Bünyesinde Hizmet veren Cacabey Gençlik Merkezinde Tarafından Hafta Sonları Yürütülen Kus ve Atölye Çalışmaları Hafta Sonları da Devam Ediyor.

Gençlerin serbest zamanlarını Sosyal, Kültürel, Sanatsal faaliyetler ile değerlendirmek, bilgi ve beceri kazandırmak için Cacabey Gençlik Merkezi tarafından Kulüp faaliyetleri hafta sonları devam etmektedir.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmetlerine aralıksız devam eden Cacabey Gençlik Merkezi gençlerin ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda kendilerini geliştirmek amacıyla uzman eğiticiler gözetiminde, hafta sonları alanında uzman eğiticiler ile aralıksız de devam ediyor. Kişisel Gelişim Kulübü, El Sanatları Kulübü, Müzik Kulübü, Tasarım Kulübü, Bilim ve Teknoloji Kulübü, Spor Kulübü, Yöresel Halk Dansları Kulübü, Edebiyat Kulübü Keman/Piyano-Gitar kulübü ve Fotoğrafçılık Kulübü adı altında verilecek olan eğitimlerden katılımcılar ücretsiz olarak faydalanılıyor. Böylece gençler, her biri alanında uzman eğitmenler tarafından verilen kurslara katılarak, yeteneklerini geliştirme ve ilgi alanlarının üzerine eğilme fırsatı buluyor.

Kurslar Kırşehir Cacabey Gençlik Merkezi ile sınırlı değil Kaman ilçesinde bululan Kaman Gençlik Merkezinde  ve Mucur ilçesindeki Mucur Gençlik Merkezinde her hafta sonları alanında uzman eğiticiler ile aralıksız de devam ediyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN