Hacıbektaş Belediye Başkanı’na Berberde Saldırı

23 Haziran 2021
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
197 defa okundu.
Hacıbektaş Belediye Başkanı’na Berberde Saldırı

Nevşehir’in CHP’li Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, berberde tıraş olurken iki kişinin saldırısına uğradı. Altıok ranta izin vermediği için hedef olduğunu söyledi.

Nevşehir’in Hacıbektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok, sabah saatlerinde tıraş olmak için gittiği bir berber dükkanında iki kişinin saldırısına uğradığını açıkladı. Belediyenin kesimhane ihalesinde ranta izin vermediği iki kişinin kendisini darp etmeye çalıştığını öne süren Altıok, berber dükkanında bulunan vatandaşların araya girmesiyle saldırıdan yara almadan kurtulduğunu söyledi.

Kırşehir Belediye başkanı Selahattin Ekicioğlu, Başkan Altıok’a yapılan saldırıyı kınadı. Ekicioğlu, Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada

“Hacıbektaş Belediye Başkanımız Sayın Arif Yoldaş Altıok bugün berberde tıraş olduğu sırada iki kişi tarafından saldırıya uğrayarak tehdit ve hakaretlerle insanlık dışı bir şekilde darp edilmiştir.

Varını yoğunu Hacıbektaş halkının menfaatleri doğrultusunda ortaya koyan, Belediyenin hiçbir kuruşunu rantçılara yedirmeyen Hacıbektaş Belediye Başkanımız Sayın Arif Yoldaş Altıok’a yapılan bu çirkin saldırıyı kınıyor ve her zaman yanında olduğumuzun bilinmesini istiyorum.” dedi

 ‘SALDIRI ANINDA YARA ALMADIM’

Saldırı anına ilişkin açıklama yapan Arif Yoldaş Altıok şunları söyledi:

 “Sabah saatlerinde tıraş olmak için berbere gittim. Tıraş sırasında içeriye iki kişi girdi ve beni tehdit etmeye başladı. Ardından berber dükkânında bulunan bazı eşyaları bana fırlatmaya başladılar ama bana değmedi. Sonra fiziksel olarak beni darp etmek için üzerime yürüdüler. Berber dükkânında bulunan vatandaşlar araya girdi. Saldırı anında herhangi bir yara almadım” dedi.

‘RANTA İZİN VERMEDİK’

Belediyeye ait kesimhanenin ihalesinde ranta izin vermedikleri için saldırganların hedefi olduğunu ifade eden CHP’li Altıok, “Saldırıyı gerçekleştiren kişilerin kasabı ve restoranı var. Kasap dükkânları da berber dükkanın yanında. Benden önceki dönemde belediyenin kesimhane ücretini düşük fiyata almışlar. Benim dönemimde ise canlı yayınla yapılan ihaleyi 58 bin liraya aldılar. Ranta izin vermedik. O günden beridir tehdit ediliyordum. Bugün ise fiziksel saldırıya uğradım” dedi. Saldırganların gözaltına alındığını söyleyen Altıok, “Saldırganlar olay yerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Ben de kendilerinden şikâyetçi oldum. Biz Hacıbektaş halkının bir kuruşunu dahi kimsenin rantına kurban etmeyiz” ifadelerine yer verdi.

40 Arena Gazetesi Olarak Hacı Bektaş Belediye Başkanı Arif Yoldaş Altıok’a Yapılan Saldırıyı şiddetle kınıyoruz

Haber Merkezi

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On