Hacı Turan, Pakdil’e Kırşehir’deki değişimi anlattı

27 Ağustos 2014
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
412 defa okundu.
Hacı Turan, Pakdil’e Kırşehir’deki değişimi anlattı

Türk Parlementerler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, özel davetli olarak Kırşehir’e geldi.

Hacı Turan, Pakdil’e Kırşehir’deki değişimi anlattıTürk Parlementerler Birliği Genel Başkanı ve Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, özel davetli olarak Kırşehir’e geldi.

Kırşehir’e 22. Dönem Milletvekili Hacı Turan’ın misafiri olarak gelen Pakdil, Kırşehir Belediyesi’nin işletmesi olan Cacabey Meydanı’nda Ak Parti İl Başkanı Salih Çetinkaya, 22. Dönem Milletvekili Hacı Turan, Ak Parti İlçe Başkanları tarafından ağırlandı.

Gerçekleşen nezaket ziyaretinde Kırşehir’in gösterdiği ve halkın seçtiği ilk Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde Kırşehir’in gösterdiği seçim başarısı konuşuldu.

Sohbetlerin ardından Pakdil ve beraberindeki heyet, Kırşehir Belediyesi’nin KENT PARK projesi ile AHİ KÜLLİYESİ projelerinde incelemelerde bulundular.

Başkan Yardımcısı Veli Şahin tarafından Pakdil ve beraberindeki heyete projelerle ilgili detaylı bilgiler verilirken; Kırşehir’de ki değişime hayran kaldığını belirten Pakdil, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ve ekibine teşekkür etti.

Pakdil, daha sonra ilçe ve belde belediye başkanları ile görüşürken; kendisine Turan ile birlikte Belediye Başkan Yardımcıları Veli Şahin, Emre Şahinci ve Halil Tan işlek etti.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN