HACI TANRIBUYURDU’NUN OĞLU DÜNYA EVİNE GİRDİ

26 Ağustos 2019
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
HACI TANRIBUYURDU’NUN OĞLU DÜNYA EVİNE GİRDİ

HACI TANRIBUYURDU’NUN OĞLU DÜNYA EVİNE GİRDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Eski İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu’nun oğlu Nafi Tanrıbuyurdu, Ömer Çopuroğlu’nun kızı Esin Çopuroğlu Terme Otel’de düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.

Düzenlenen Düğün törenine Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Metin İlhan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, AK Parti Ankara Milletvekili Hacı Turan, Yozgat Valisi Kadir Çakır, Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Başar Altuntaş, çok sayıda iş adamları ve davetli katıldı.

Tanrıbuyurdu ile Çopuroğlu Çifti nikâh defterini imzaladıktan sonra nikâh şahitleri sırasıyla defteri imzaladı. Nikâh töreninin ardından Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Bu güzel günde, genç arkadaşlarımızla birlikte olmak mutluluk verici. Onlara ömür boyu mutluluklar diliyorum. Genç çifte her zaman birbirlerine ve ailelerine karşı sevgi ve saygı içerisinde olmalarını tavsiye ediyorum ve bir ömür mutluluklar diliyorum diyerek evlilik cüzdanını çifte verdi.

Bizde 40 Arena Gazetesi olarak Tanrıbuyurdu ve Çopuroğlu çiftine bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com