HACI MEHMET AKDENİZ VE HEYETİ, NECATİ ŞENTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

17 Mayıs 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
296 defa okundu.
HACI MEHMET AKDENİZ VE HEYETİ, NECATİ ŞENTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ

sgk (3)Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz Ve Beraberindeki Heyet, Sosyal Güvenlik Haftası Nedeniyle Vali Necati Şentürk’ü Ziyaret Etti

Vali Necati Şentürk, ziyarette yaptığı konuşmada, her yıl 16-22 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Sosyal Güvenlik Haftasının, toplumda bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla kutlandığını söyledi.

Sosyal güvenlik kuruluşlarının tek çatı altında toplanmasıyla beraber hizmetin kalitesinin arttığını belirten Vali Necati Şentürk, “Kurumların bir araya gelmesi çalışmalardan daha çok verim alınmasını sağladı. İlimizde Sosyal Güvenlik Kurumumuza bağlı olan toplam 50 bin çalışanımız, 24 bin de emeklimiz var. Genel Sağlık Sigortası kapsamında, ilimizin nüfusunun tamamına yakın kesimine Sosyal Güvenlik Kurumumuz hizmet vermektedir. Ülkemizdeki sosyal güvenlik sistemi, çoğu Avrupa ülkesinde yoktur. Sosyal güvenlik hizmeti büyük fedakarlık, özveri ve bütçe isteyen bir sistemdir.         Devletimiz, vatandaşlarımızın sosyal hizmetlerden ve sağlık hizmetlerinden en iyi şekilde faydalanabilmesi için gereken bütün çalışmaları yürütmektedir. SGK İl Müdürlüğümüz de vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet etmektedir. Sosyal Güvenlik Haftasını kutluyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Ziyaret, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Hacı Mehmet Akdeniz’in, Vali Necati Şentürk Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri hakkında bilgiler vermesi ile sona erdi.

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On