Hacı Başkan, Sokak Sokak Gezerek Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

8 Haziran 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
448 defa okundu.
Hacı Başkan, Sokak Sokak Gezerek Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

 

Hacı Başkan, Sokak Sokak Gezerek Seçim Çalışmalarına Devam Ediyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu Kırşehir Milletvekili Adayları Dr. Metin İlhan ve Av. Çağdaş Gökalp, sokak sokak gezerek seçim çalışması yapıyor.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırşehir Milletvekili adaylar Dr Metin İlhan ve Av. Çağdaş Gökalp, sokak sokak gezerek seçim çalışması yapıyor. CHP Kırşehir Adayları, seçim çalışmaları kapsamında hem esnafları, hem de oda ve sendikaları gezdi. Kapı kapı gezerek seçim çalışmasını yapan İlhan ve Gökalp, her gördüğü vatandaşla tek tek tokalaşarak destek isterken, esnafların da sıkıntılarını dinledi.
Siyasetin çatışmanın kutuplaşmanın yeri olmadığını aktaran İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu açıklamalarında şunları kaydetti; “Siyaset tam tersine devlete millete hizmet etmenin farklılığı oluşturmanın yeridir. Zaten siyasi partilerin var oluş amacı da odur. Bizler kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, kimsenin özel hayatına karışmayacağız. Kimsenin giyimine kuşamına karışmayacağız, gençlere istidam sağlayıp katma değer üreteceğiz.

“BİRİNCİ ÖNCELİĞİM DEVLETİN BİRLİĞİ VE BAĞIMSIZLIĞININ KORUNMASIDIR”

İddialı bir şekilde Kırşehir için elinden gelenin fazlasını yapabilmek adına çaba harcayan ve Kırşehirlilerin tüm derdini derdi yapıp kulak ardı etmeyen Tanrıbuyurdu sözlerine şu şekilde devam etti; “Gerilim üzerine siyaset yapmak değil, burada çözüm odaklı siyaseti sorgulayan, bu kentin sorunlarına çözüm getirerek burada bir farklılık oluşturmak. Bu düşünceyle geldik. Siyaset dilimizde, Bunu ben her yerde söylüyorum. Ben devlet ve cumhuriyet geleneğinden gelen bir siyasetçiyim. Tabi ki bir siyasi partinin mensubuyum. Ama siyasetçi olarak benim birinci önceliğim devletin varlığı birliği ve bağımsızlığının korunmasıdır. Bugüne kadar Yönetim olarak kişi olarak da çizgimde bu oldu. Bu çizgiden de bu güne kadar hiç taviz vermedim. Bugüne kadar siyasi hayatım olarak bu değerlere sahip oldum. Temelin başında öğretici gelir. Ülkemiz zor bir süreç içinde. Bu rejime dur demek için 24 Haziran’da kimseyi ötekileştirmeden dur dememiz lazım. Hep birlikte beraberlik içinde olacağımıza inanıyorum. Herkesin elini taşın altına koyacağını biliyorum. Bu süreci birlik ve beraberlik içinde götüreceğimizi düşünüyorum.”

Partilerin geçici devletin varlığı birliğinin kalıcı olduğunun altını çizen Hacı Tanrıbuyurdu, önceliğin bu olması gerektiğini, kendisinin bu anlayış üzerinde siyaset yaptığını kaydetti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On