GÜZLER PİKNİK ALANI İNŞAATINDA SON AŞAMA

1 Ekim 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
206 defa okundu.
GÜZLER PİKNİK ALANI İNŞAATINDA SON AŞAMA

GÜZLER PKNİK ALANI PROJESİNDE İNCELEME (İHA/KIRŞEHİR-İHA)

Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkının Yapımında Son Aşamaya Gelindi
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, proje ile doğal hayata müdahale edilmediğini ve 650 kişinin aynı anda piknik yapıp evcil hayvanlarla temas edebileceğini söyledi.
Yapılan çalışmalar da gelinen aşamayı anlatan Belediye Başkanı Bahçeci, “Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde daha konforlu bir piknik alanı, seyir terasları, basket sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve belki de en önemlisi çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alıyor.” dedi.
Kırşehir’e yeni sosyal alanlarında kazandırılması için çalışmaların devam ettiğini bildiren Belediye Başkanı şöyle konuştu:“Projemizde ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle 650 kişinin aynı anda piknik yapacağı bir piknik alanını da halkımız için bu projede hayata geçireceğiz. Kırşehir’i her alanda geliştirecek, değiştirecek ve Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandıracak.
Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz. Bu hizmet yarışında biz kendimizle yarışarak daha iyisini, daha güzelini deneyimimiz ve mühendislik bilgimizle harmanlayarak yeni projeler ürettik.”

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On