GÜZLER PARKI’NDA TATLI TELAŞ

17 Eylül 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
408 defa okundu.
GÜZLER PARKI’NDA TATLI TELAŞ

DCIM100MEDIA

Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı projesinin hayata geçirilmesi için başlatılan çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

 

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen temel atma töreninin ardından Güzler Piknik Alanı ve Evcil Hayvan Parkı projesinde çalışmaları hızla devam ediyor.

650 kişinin aynı anda piknik yapacağı bir piknik alanını da Kırşehir’e kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci; “Doğal yapısına müdahale etmeden tasarladığımız projemizde konforlu bir piknik alanı, seyir terasları, basket sahası, oyun grupları, kafeterya, köprüler, idari binalar, büfeler, satış birimleri ve çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için planladığımız evcil hayvan parkı, seyir kuleleri, eğitim alanları yer alacak. Projemizde ayrıca onlarca çeşit kuşun bir arada yaşayacağı bir kuş bahçesi de olacak. İster kalabalık gruplar halinde, ister ailenizle piknik yapabileceksiniz.

Kırşehir’i her alanda geliştirecek, değiştirecek ve Kırşehir’e yeni sosyal alanlar kazandıracak projeleri yapmaya devam ediyoruz. Daha büyük hedeflere, daha büyük projelerle ilerlemek adına şehrimize yeni hizmetler ekliyoruz. Her zaman dediğimiz bir şey var, Kırşehir her şeyin en güzeline layık. Biz Kırşehir için yılların deneyimi ve mühendislik bilgimizi harmanlayarak Kırşehir için her şeyin en güzelini yapıyoruz.” açıklamalarında bulunarak projenin genel yüzünü tarif etti.

 

 

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN