Güzel Havanın Tadını Çıkarıyorlar

25 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
672 defa okundu.
Güzel Havanın Tadını Çıkarıyorlar

İlimizde sıcaklıkların 35 dereceye kadar çıktığı şu günlerde sıcak havayı değerlendirmek isteyen hemşerilerimiz piknik alanlarına akın ediyor.

Güzel Havanın Tadını Çıkarıyorlar

İlimizde bulunan ve vatandaşların piknik yapmak için akın ettiği, Güzler Parkı, Göl Hisar, Kaman’da bulunan Savcılı Plajı gibi alanlara vatandaşlar akın etmeye başladı. Kimileri pikniğini semaver çayı ile yaparken kimisi ise ızgara eşliğinde ailesiyle birlikte güzel havanın tadını çıkarıyor. Piknik alanları hafta sonu termometrelerin 35 dereceyi göstermesiyle vatandaşların akınına uğradı.

GÖLGELERDE SERİN HAVANIN TADINI ÇIKARIYORLAR

Sıcaklardan kaçan vatandaşlar piknik alanlarında, çocuklar ise oyun oynayarak vakit geçiriyor. Aileler mangal yaparak ve semaverde çay demleyerek gölgeliklerdeki serin havanın tadını çıkardı. Sabahın erken saatlerinde Piknik alanlarına akın eden Hemşerilerimiz, “İlimizin sıcağından kaçıp serinlemek için buraya geldik. Bunaltıcı bir sıcak var. Yaz demek piknik demek. Bizde Kırşehir’de gidilebilecek en güzel mekânlar olan piknik alanlarına gelerek hem şehrin bunaltıcı kalabalığından ve sıcağından uzaklaşıyoruz hem de Piknik alanlarında doğal ortamda serinliğin tadını çıkarıyoruz. Burası çok güzel” şeklinde konuştular.

VATANDAŞLAR BUNALTICI SICAKTA PİKNİK ALANLARINA AKIN ETTİ

İlimize komşu illerden gelerek Kaman’da bulunan Savcılı Plajına akın eden hemşerilerimiz, serinlemek için denizi aratmayan Plaja girerek günün tadını doyasıya çıkarıyor. İlimizde bulunan bu değerin yeteri kadar sahip çıkılmadığını ve hak ettiği değerin verilmeyip plajın çöp yuvasına dönmesinden şikâyetlerini dile getiren bazı vatandaşlar ise, bu duruma yetkililerin çözüm bulmasını istedi.

RAHATLAMAK İSTEYEN PİKNİK ALANLARINDA

İbrahim Türk, “Serinlemek için geldik. Yüzüyoruz, hava çok sıcak” dedi. Her sene ailesiyle piknik yapmaya gelen Türk, “Her sene 10 defa ailemizle buraya gelip serinliyoruz. Suyun içinde serin havanın tadını çıkarıyoruz. Serinlemek için geliyoruz. Havalar sıcak olduğundan dolayı arkadaşlarımızla burada eğleniyoruz” Sıcak havalardan bunaldığını belirten Berna Çelik ise, “Hava çok sıcak, bunaldık. Biraz gezmek, dolaşmak ve doğayla iç içe olmak için geldik. Doğayla resmen iç içeyiz bugün bizden mutlusu yok herhalde” şeklinde konuştu.

HABER: SÜMEYYE ŞAHİN

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On