Güzel Bir Bahar

15 Temmuz 2020
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
4725 defa okundu.
Güzel Bir Bahar

Emine İnce

Güzel Bir Bahar

Bu ne güzel bir bahar. Sabah yeli püfür püfür esiyor. Güneş pırıl pırıl. Etrafımda eski yeni tüm öğrencilerim. Cıvıl cıvıl, bir şeyler tartışıyorlar. Yanımda Ismail de var. Hepimiz yönümüzü bir daha dönmüşüz. Yemyeşil ekinlerin, hafif dalgalı bir deniz gibi dalgalanışını seyrediyoruz. Bu dağ değişik bir dağ. Toroslar desem değil, Kızlar Sivrisi desem, oda değil. Acaba Izmir’de ki Mahmut dağı, Bozdağ, Nif dağı. Değil onlar da değil.Kaşkarlar mı? Krater gölü, karla, çiçekle kaplı,pırıl pırıl suyu olan gölü. Bağrında besliyor Kaşkar dağları. Ama onlar da değil. Erciyes mi, Ağrı mı? Hıç birimiz bilemedik ama muhteşem bir dağ. Her yanı bembeyaz papatyalar ve kırmızı gelinciklerle kaplı. Aynı bayrağım gibi. Kırmızı beyaz. Harikasın.
Aaa neler oluyor. Dağın her yanından, parlak, göz alıcı bir güneş doğuyor. Parlak güneşin içinde dağın zirvesinde Atatürk’ü görüyorum. Gülerek bakıyor hepimize. O’na doğru koşuyoruz hep birlikte. Gülüşü harika mest ediyor bizi. Bir bakıyoruz zirvenin alt tarafında erkekler, kadınlar, çocuklar. Bunlar kurtuluş savaşında, Atatürk’ün yanında yer almıslardır diye düşünüyorum.
Ben bu dağın hangi dağ olduğunu buldum diyorum etrafımdakilere. Bu ülkemizin tüm dağlarının birleşiminden oluşmuş bir dağ. Hepimiz çok mutluyuz. Çok hızlı, gitmek ve zirvedeki Atatürk’e ulaşmak için çırpınıyoruz. Ismail iki de bir evimize gidelim, diyor ama ben bu güzelliği bırakıp hiç bir yeŕe gidemem diyorum.
Böyle hayranlıkla hem seyredip, hem dağa tırmanırken bir sis bastırıyor her yanı. Sis gittikçe koyulaşıyor. Içinden elinde kocaman bir yılan olan bir karabasan çıkıyor. Ben bağırıyorum. Ayper’i doğum yaptıgım gün de bu kara şarşaflı karabasan gelmişti. Diyorum. Karabasan daha da semirmiş, irileşmişti. Boşa gelmişsin. Sen artık bize bir şey yapamayacaksın. Öğrencilerim ve bizimle olan tüm insanlar da onun üstüne yürüyüp bize bir şey yapamayacaksın diye bağırıyorlar. Karabasan gittikçe küçülüyor ve kayboluyor. Sis dağılıp güneş açıyor. Biz hep birlikte Atatürk’ün askerlerine ulaşıyoruz. Kurtulduk diye bağırırken uyanıyorum. Derin bir iç çekiyorum. Bu nasıl bir rüyaydı diye düşünüyorum.
Çok mutluyum gençlerimiz bilinçlendi. Insanlarımız gördü.Artık ülkemi karabasanlar basamayacak. Çooook daha aydınlık günler görmek dileklerimle iyi geceler canım arkadaşlarım, sevgili dostlar.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On