Güreş’te İl Birincileri Belli Oldu

16 Aralık 2016
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
722 defa okundu.
Güreş’te İl Birincileri Belli Oldu

a1-6Okullar Arası Küçükler, Yıldızlar ve Gençler Serbest-Grekoromen Güreş Müsabakası Tamamlandı

Okul Sporları faaliyet programında yer alan Okullar arası serbest ve Grekoromen Güreş Müsabakası Kırşehir Aşıkpaşa Spor Salonunda yapılan karşılaşmaların ardından sona erdi. Heyecanlı ve çekişmeli geçen müsabakalar sonunda tamamlandı. Karşılaşmalar sonunda dereceye giren sporcular belli oldu. Müsabakaların sonunda dereceye giren sporculara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü İdris Şahin Okul Sporları İl Temsilcisi Ali İhsan Çelik ve Antrenörler tarafından madalyaları ve başarı belgeleri verildi.

Küçükler Serbestte; 29 Kiloda Nuri Çakıcı birinci ve Yusuf Musa İnce ikinci; 32 kiloda Ramazan Yıldırım birinci, Berat Elmalı ikinci ve Yunus Matur üçüncü; 35 kiloda Polat Alpar birinci, Resul Çalışkan ikinci ve Berkan Akın üçüncü; 38 kiloda Erkan Aylar birinci ve Arda Kopan ikinci; 42 kiloda Şenol Sürüm birinci, Özgür Durmuş ikinci, Sami Enes Yüksel ve Kerem Karakuş üçüncü; 47 kiloda Muhammet Ali Akbulut birinci, Akif Taşar ikinci, Faruk Can Dönmez ve Lütfi Yiğit Kartı üçüncü; 53 kiloda Emre Özbaş birinci Yasin Küçükbıçakcı ikinci ve Ömer Bozkurt üçüncü; 59 kiloda Murtaza Kızılkaya birinci ve Musa Güvenç ikinci oldu.

Yıldızlar Serbestte; 35 kiloda Emre Meşe birinci ve Muhammet Mert Yılmaz ikinci; 38 Kiloda Muhammet Çolak birinci, Hüseyin Akarsu ikinci, Akın Donat ve Muhammet Buğraekici üçüncü; 42 kiloda Ferhat Alpar birinci, Cemal Yılmaz ikinci ve Serkan Çalışkan üçüncü; 47 kiloda Duran Aslan Eren birinci, Tolunay Doğan ikinci, Beytullah Akarsu ve Ahmet Özcan Çetin üçüncü; 53 kiloda Erdoğan Omurcu birinci, Yiğit Arslan ikinci ve Ali Şenol üçüncü; 59 kiloda Muhammet Çakmak birinci, Mahmut Yılmaz ikinci, Boran Akın ve Yiğithan Altuner üçüncü; 66 kiloda Muhammet Han Akkuyu birinci, Yusuf Şakir Doğan ikinci ve Göktuğ Özdemir üçüncü; 85 kiloda Hazar İsmail Cebel birinci, Derviş İlhan ikinci ve Yusuf Can Kahraman üçüncü oldu.

Gençler B Serbestte; 50 kiloda Metehan Karaoğlan birinci, Samet Emin Yiğit ikinci; 54 kiloda Mert Sarıgöz birinci, Sucattin Mert ikinci ve Hasan Saraç üçüncü; 58 kiloda Nusret Lütfi Sarıgöz birinci, Talip Mert Ünaldı ikinci, Emre Işık ve Ziya Mert Dursun üçüncü; 63 kiloda Ömer Coşkun birinci, Hasan Akyol ikinci, Hacı Deveci ve Ali Fırat Işık üçüncü; 69 kiloda Yasin Gönen birinci ve Bertuğ Ayan ikinci; 76 kiloda Ömer Ayvalıoğlu birinci ve Metehan Ayar ikinci; 85 kiloda Hasan Pınar birinci ve Furkan Köksal ikinci oldu. 100 kiloda Özdemir Gökalp birinci ve Batuhan Uyar ikinci oldu.

Gençler B Grekoromen 69 kilo Samet Gönen birinci ve Hüseyin Yıldız ikinci; 76 kiloda Erdem Mert birinci ve Yusuf Çelik ikinci; 85 kiloda İbrahim Akça birinci, Nurettin Sertsoy ikinci ve Sahin Kökeli üçüncü; 100 kiloda Toygar İnce birinci ve Yasin Sarı ikinci oldu.

Gençler A Serbestte; 50 kiloda Alper Koç birinci, 55 kiloda M.Ali Gökşen birinci, Mehmet Ayaz ikinci ve Musa Çiftçi üçüncü; 60 kiloda Barış Kızılırmak birinci, İlker Gürlek İkinci ve Bünyamin Mutlu üçüncü; 66 kiloda Hacı Ahmet Öztürk birinci, 74 kiloda Yusuf Yüksel birinci, Soner Kaan Taş ikinci, Abdullah Bulut ve Lütfi Önal üçüncü; 84 kiloda Ali Tiftik birinci, Hasan Güldiken ikinci ve Yusuf Biçer üçüncü;  96 kiloda Serhat Önel birinci. 120 kiloda Metehan Yılmaz birinci ve Kamil Can Ünsal ikinci oldu.

Gençler A Grekoromende; 50 kiloda Mustafa Aydoğan, 55 kiloda Bahattin Şahin ve 60 kiloda Mustafa Akbulut birinci; 66 kiloda Muhammet Özkulluk birinci ve Emin Arif Ekim ikinci; 74 kiloda Fatih Umucu ve 84 kiloda Ramazan Özdemir birinci oldu. 96 kiloda Batuhan Parlak birinci, Emre Can Kalaycı ikinci oldu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN