“Gün, Ülkemizi ve Demokrasimizi Daha İleriye Taşıma Günüdür”

14 Temmuz 2018
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1339 defa okundu.
 “Gün, Ülkemizi ve Demokrasimizi Daha İleriye Taşıma Günüdür”

Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Milletvekili Metin İlhan’dan, 15 Temmuz Mesajı;

 “Gün, Ülkemizi ve Demokrasimizi Daha İleriye Taşıma Günüdür”

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Metin İlhan, 15 Temmuz Şehitleri Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle anma mesajı yayınladı.

İlhan mesajında, 15 Temmuz’da canını korkmadan ortaya atan şehit ve gazilere şükran duyduğunu bir kez daha belirtirken mesajında şunları kaydetti;

GELECEK, GEÇMİŞİN ÜZERİNDEN YÜKSELİR, GEÇMİŞLE BERABER YÜCELİR”

         15 Temmuz darbe girişimini gerçekleştiren hainler, dünya üzerinde gazi unvanına sahip tek meclisi olan TBMM’ye saldırmış, 249 yurttaşımızı şehit etmiş, ülkemize maddi ve manevi olarak büyük zarar vermişlerdir. Akıl ve vicdanlarını, karanlık bir zihniyete teslim eden bu güruh, milletimizin vicdanında en ağır şekilde mahkum edilmiştir. Türkiye büyük bir devlet, milletimiz büyük bir millettir. Türk Milleti’ne kefen biçen eli ve emeli kanlı güçlerin tezgâh ve oyunları defalarca bozulmuş, buruşturulmuş ve musallat olan bela def edilmiştir.

         “GAZİ VE ŞEHİTLERİMİZİ MİNNETLE ANIYORUM”

Türkiye Cumhuriyeti devletini kimsenin bölmeye gücünün yetmeyeceğinin altını çizen İlhan, “Geleceğimizi etkileyecek olan bu milli şuur, birlik ve beraberlik arzusu ile oluşan huzur ortamıdır. Bu vatanı bölmeye kimsenin gücü yetmeyecek, Devletin bütünlüğü bu bayrağın varlığı, devletin bekası söz konusuysa gerisi teferruattır. 15 Temmuz gecesi yurdun dört bir köşesinde meydanlarda tanklara, bombalara, kurşunlara göğsünü siper etmiş, bu hain girişimini vatansever güvenlik güçlerimizle birlikte canlarını vererek, kanlarını dökerek engellemiştir. 15 Temmuz’da canını korkmadan ortaya atan şehit ve gazilerimize şükran borcumuz vardır. 15 Temmuz’da canı ve kanı pahasına bu toprakları ve bayrağımızı korumak için her türlü fedakârlığı yapan şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anıyorum. Allah bir daha bu millete 15 Temmuzları yaşatmasın.” (Haber: Didem CEYLAN)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN

Nude straight boys with monster cocks gay Fucking the Nerd - straight, boys, Nude Nasty Gay fuck 1 - Nasty, fuck, Gay Blacks On Boys - Gay Bareback BBC Nasty Gay Fuck 08 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Hardcore Interracial Gay Fuck Video 13 - Blacks, On, Boys Blacks On Boys - Nasty Hardcore Interracial Gay Fuck 02 - Boys, Blacks, On